Рівненських пасажирів захищатимуть від хамства водіїв маршруток

Останнім часом у Рівному збільшилася кількість травмувань у громадському транспорті, з цієї причині сьогодні президент ГО «Союз перевізників України» Валентин Демчук оприлюднив офіційну заяву, в якій просить пасажирів відразу повідомляти про неналежну поведінку водіїв.

У заяві йдеться про те, що керівництво ГО «Союз перевізників України» вважає недопустимими випадки хамського поводження водіїв і їх недбалості та недобросовісності під час руху, що призводить до морального приниження чи травмування пасажирів у маршрутних таксі.

За словами Валентина Демчука, члени організації доклали багато зусиль для повалення режиму Януковича під час Євромайдану.

"Зараз ми розуміємо, що зміни потрібно починати з себе. В тих випадках, коли подібні інциденти відбуваються внаслідок діяльності чи бездіяльності водія або перевізника, він апелюватиме до органів влади з вимогою розірвати договори на перевезення з такими підприємцями. Мова не йде про ті випадки, коли водій став заручником ситуації на дорозі або недбалості інших учасників дорожнього руху. Адже дбати про безпеку пасажирів - один із найважливіших посадових обов’язків водія, - йдеться у заяві. - Отож,  якщо ви стали учасником неприємної ситуації під час перевезення, або вас скривдив водій, то вам потрібно зробити наступне: записати дату, час, та місце події, номер маршруту, державний номер автобуса, прізвище водія і перевізника, прізвище та телефон хоча б одного свідка (при можливості); звернутися зі скаргою на гарячу лінію ГО «Союз перевізників України» за будь-яким із цих номерів:  (0362) 45 45 57, (097) 13 11 950 з 10 до 17 години".

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.