Рівненщина приймає учасників VI Всеукраїнської спартакіади серед військових ліцеїв

На Рівненщині стартувала VI Всеукраїнська спартакіада серед військових ліцеїв з посиленою фізичною підготовкою. Участь у ній бере 15 команд – представників навчальних закладів. Рівненщину представляють учні Острозького обласного ліцею - інтернату  з посиленою військово-фізичною підготовкою. Змагатимуться учасники упродовж чотирьох днів з шести видів спорту.

За словами заступника начальника управління освіти і науки Рівненської ОДА Олега Пекарського, спортивний захід щорічно об’єднує патріотичну молодь у бажанні виявити силу і витривалість, дисциплінованість і військовий вишкіл, готовність долати труднощі і перешкоди.

- Ці діти – це майбутні захисники Вітчизни. Участь у такому заході мобілізує молоду людину до самовіддачі, виховує командний дух. І взагалі, Спартакіада дає можливість ліцеїстам спілкування з такими ж хлопцями, як і вони самі, з різних міст України. Так виникає і скріплюється дружба, братерство, взаємовиручка, - зазначив Олег Пекарський.

За повідомленням управління освіти і науки ОДА, змагання відбуваються на стадіоні Національного університету «Острозька академія». Упродовж них юнаки демонструватимуть власні спортивні досягнення, а саме -  підтягуватимуться на перекладині, плаватимуть, метатимуть гранати, стрілятимуть з пневматичної гвинтівки, бігатимуть на 100 метрів, перетягуватимуть канат та  позмагаються на смузі перешкод.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.