Рівнянку нагородили волонтерським орденом "Народний Герой України"

Сьогодні у Софії Київській в Будинку Митрополита вручили Ордени «Народний Герой України» лідеру "Правого сектору" Дмитру Ярошу та керівник медслужби "Госпітальєри" ДУК ПС Яні Зінкевич, повідомляє інфомаційна служба ДУК , сайт "Сектор Правди".

Як зазначають, ці нагороди – не урядові. Проект «Народний Герой України» - цілковито волонтерський. Він створений на засадах, озвучених його автором і натхненником журналістом Андрієм Боєчком: «Якщо народ може годувати, одягати лікувати і споряджати свою Армію, - то може і нагороджувати!» Двадцять три великих українці нагороджені народним Орденом. Серед них вісьмох вже немає на цьому світі, - вони віддали своє життя за визволення Батьківщини від російсько-терористичних загарбників.

Як повідомляє  інформаційна служба Дук "Правого Сектору", найбільшою несподіванкою церемонії стало відзначення Орденом «Народний Герой України» військового з’єднання Добровольчий Український Корпус Правий сектор. Єдиний збройний підрозділ, що удостоївся такого звання! Це свідчить, що народна легалізація ДУК ПС вже відбулась. Слово за владою.
 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.