Військовий збір із Рівненщини наповнює державну скарбницю

З початку року жителі Рівного сплатили до Державного бюджету 23,2 млн. грн. військового збору. У травні, зокрема, надійшло 4,8 мільйона гривень.

За словами заступника начальника ДПІ у Рівному Валентина Германа, приватні підприємці та представники господарюючих структур – юридичні особи, що перебувають на обліку в ДПІ у Рівному, відповідально ставляться до сплати військового збору, адже зібрані кошти спрямовуються на сучасне переоснащення вітчизняних Збройних Сил України.

Нагадуємо, у зв’язку зі змінами до Податкового кодексу України в цьому році значно розширено базу оподаткування військовим збором. Так, до об’єкта оподаткування включено доходи від надання майна в оренду, доходи від операцій з нерухомим і рухомим майном та дохід у вигляді вартості успадкованого чи отриманого в дарунок майна у межах, що оподатковується згідно з розділом ІV Податкового кодексу, у вигляді процентів від розміщення коштів на депозитному рахунку, інвестиційного прибутку, дивідендів, додаткового блага тощо.

Також підприємці, які провадять незалежну професійну діяльність на загальній системі оподаткування, вже за результатами 2015 року зобов’язані будуть самостійно розрахувати військовий збір в розмірі 1,5 відсотка від сукупного чистого доходу, відобразити його в річній податковій декларації та сплатити до бюджету.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.