Депутати облради відмовилися ділити землю в Рівному

У ході засідання члени постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики, земельних відносин та розвитку села відмовили кільком комунальним закладам у проханні поділу земельних ділянок, які перебувають у їх користуванні, щоб не було зловживань.

До обласної ради звернулись комунальні заклади Здолбунівський будинок – інтернат для громадян похилого віку та інвалідів, Рівненський обласний інститут післядипломної освіти  та обласний перинатальний центр з однаковим проханням – надати дозвіл на поділ земельних ділянок, які знаходяться в їх постійному користуванні. Такі прохання повинні затверджуватись рішенням сесії обласної ради.

Тож сьогодні профільна постійна комісія розглянула зазначені звернення.

Як наголосив голова постійної комісії Ігор Брошук, жоден заклад не вказав у листі причину та мету поділу земельної ділянки. За словами прес-служби Рівненської облради, це наводить на думку, що в місті, де земля дорога, хочуть використати такий механізм для відчуження землі та використання її поза основним призначенням закладів.

- Депутати уникають навіть натяку на зловживання, тому профільна комісія рекомендує не виносити ці питання на розгляд чергової сесії 12 червня. Я вважаю це правильно, потрібно додатково вивчити ці питання, ми та громада має знати мету такого поділу, - зазначив голова облради Михайло Кириллов. 

Представників закладів, які могли б прояснити ситуацію, на засіданні постійної комісії не було.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.