Поранені бійці та ветерани АТО провели лекції для студентів Рівного

Із студентами вищих навчальних закладів Рівного на уроках мужності зустрічаються воїни антитерористичної операції - члени громадської організації «Обласна ветеранська спілка учасників АТО Рівненщини».

 

- Наразі ми охопили інститути Національного університету водного господарства та природокористування, а в перспективі хочемо завітати до кожної навчальної аудиторії у Рівному, - зазначає керівник рівненських атошників підполковник Федір Капустинський. - Ставимо за мету донести об'єктивну інформацію про хід війни на сході України. хочемо щоб студенти познайомилися особисто з учасниками АТО. Подивилися в очі своїм ровесникам - бійцям, яким по 18-19 років. які отримали поранення, боронячи Донецький аеропорт, Авдіївку, Мар'їнку чи інші ділянки фронту української землі.

 

Учасники АТО також сподіваються, що такі зустрічі допоможуть заохотити молодих людей до інтелектуальної і волонтерської роботи. Так, зі спільної ініціативи вже створено робочу групу з студентів-правників, які допомагатимуть воїнам долати бюрократичні і юридичні перепони. Також, в процесі формування грипи спудеїв-землевпорядників, які сприятимуть виділення гарнатованих державою, але деколи саботованих місцевими владами, земельних ділянок бійцям АТО. 

 

- Доки наші рани ще свіжі, доки ми пам'ятаємо події на фронті до найменших дрібниць, ми продовжуватимемо зустрічатися зі студентами та виховувати молодих патріотів, - додав підполковник Федір Капустинський. 

 

Про це повідомляє прес-служба громадської організації «Обласна ветеранська спілка учасників АТО Рівненщини»

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.