У Рівному затопило вулицю

Рівенська журналістка Любов Романюк повідомила у соціальній мережі "Фейсбук" про потоп на одній з вулиць Рівного:

"На вулиці Біла 53 знову потоп. Трубу прорвало ще на початку тижня, однак як бачимо це нікого не бентежить. У четвер тут були працівники водоканалу, які знайшли прорив подлубавшись у ямі. При чому ковирялися в ямці чогось відразу пятеро.
А вода і досі тече. Заливає дорогу. Пішоходів призкають автомобілі. А це між іншим вїзд на аптечні склади. І нікому немає діла.
Питається, чого ми таки бідні. Бо тече: у когось вода, у когось мізки
"

Ключові слова: 

Коментарі

Шановні мешканці вул. Біла, та Любов Романюк повідомляємо Вам, що водопровідна мережа D150мм. та запірна арматура в точці В-1 до точки В- 2(де саме і стався порив) по вул. Білій експлуатується ТзДВ "Рівнефармація" згідно акта розмежування балансової приналежності водопровідно-каналізаційних мереж та експлуатаційної відповідальності сторін № 177. За заявкою Рівнефармація працівники водоканалу знайшли порив, а далі балансоутримувач мережі вирішує, яким способом ліквідовувати порив, чи власними силами чи залучати підрядну організацію.
Хочеться попросити поважати роботу кожного, а особливо тих, хто "длубається" в ямах, бо саме завдяки їхнім "ковирянням" ви маєте цілодобове водопостачання та водовідведення. В подальшому просимо звертатися на Рівнеоблводоканал для отримання достовірної інформації на рахунок тих проблем, які Вас зацікавлять.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.