На Рівненщині порушники митних правил сплатять штраф на суму понад 7 мільйонів

Прокуратурою м. Рівне забезпечено участь у розгляді судом протоколів про порушення митних правил за ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України (переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю), складеного Рівненською митницею Державної фіскальної служби України на двох мешканців області.

Встановлено, що ці громадяни, порушуючи вимоги законодавства, намагалися ввезти у березні 2015 року в Україну 300 тис дол США, приховавши їх від митного контролю на пункті пропуску «Городище». Однак вказані кошти були виявлені та вилучені (по 150 тис дол США у кожного) працівниками Рівненської митниці, а на порушників складено та направлено до суду протоколи про вчинення правопорушення.

Докази, зібрані у вказаних матеріалах, Рівненський міський суд визнав достатніми та, з урахуванням наполегливої позиції працівників прокуратури, які забезпечували участь у їх розгляді, постановив рішення, якими обох громадян визнано винними у порушенні митного законодавства України та їх притягнуто до передбаченої законом відповідальності.

А саме − на правопорушників накладено штраф у розмiрi 100 вiдсоткiв вартостi товарiв (коштів), незаконно переміщуваних через кордон, тобто – понад 7 млн грн, також в дохід держави надійде 300 тис дол США, вилучених у них під час незаконного ввезення в Україну, повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.