Рівненських вчителів навчатимуть підприємництву

Тренінги з методики навчання підприємництву для викладачів економіки професійних шкіл розпочалася в Рівненській та Волинській області в рамках проекту "Покращення системи підготовки кадрів для потреб економіки Волинського субрегіону". 

Під час навчань використовуються адаптовані для України громадською організацією «Західноукраїнський регіональний навчальний центр» (м. Львів) методики, які використовуються в Європейському союзі. А саме, тренінгові матеріали з методики навчання підприємництву, збірник методичних рекомендацій з розвитку підприємництва та набір комп‘ютерних ігор з розвитку підприємництва.

- В Україні навчальні заклади мало звертають увагу на формування в учнів навичок ведення бізнесу. В країнах ЄС в загальноосвітніх навчальних закладах учні інтенсивно вивчають основи підприємництва, застосовуючи сучасні інтерактивні та ігрові методи. В рамках тренінгів, проведення яких розпочалося в Рівненській та Волинській областях, ми передамо найкращі методики розвитку бізнес-навичок для викладачів професійних шкіл. Будемо сподіватися, що через декілька років матимемо збільшення числа молодих людей, які відкриватимуть власну справу і створюватимуть нові робочі місця - зазначив Василь Кашевський, президент Волинського ресурсного центру.

Проект "Покращення системи підготовки кадрів для потреб економіки Волинського субрегіону" передбачає проведення дослідження стану ринку праці в Рівненській та Волинській області, закупівлю обладнання для підготовки робітників за професіями, які визначені з урахуванням потреб роботодавців субрегіону, навчання та мотивація молоді для започаткування власної справи. Проект розпочався у вересні 2014 року і триватиме 30 місяців. Проект виконується Управлінням освіти та науки Рівненської обласної державної адміністрації у партнерстві з Управлінням освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації та Волинським ресурсним центром в рамках Програми ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні».

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.