Найталановитіші діти Дубенщини отримали відзнаки

Вже вдванадцяте найрозумніші та найталановитіші діти Дубенщини отримали відзнаки "Золоте зернятко” на щорічному святі вшанування обдарованих дітей та їхніх наставників "Земля, де сходить юних дарувань зоря”. Урочистий захід відбувся у Дубенському районному будинку культури, зібравши освітян, школярів, та владу району.

Щороку кількість талановитих дітей, які прославляють свій рідний край, збільшується. Відтак цьогоріч відзнаку "Золоте зернятко” за підсумками результативної участі  в олімпіадах з навчальних предметів, конкурсах-захистах науково-дослідницьких та творчих проектів, конкурсах та змаганнях екологічного, мистецького, спортивно-туристичного напрямків у 2014-2015 навчальному році отримали 137 дітей та 4 капітани команд.

За результативність у роботі з обдарованою учнівською молоддю та особистий внесок у піднесення іміджу  Дубенського району були нагороджені подарунками та грошовими преміями 58 педагогів, які готували наших переможців. Привітали учнів та їхніх вчителів також сільські голови, які подарували їм квіти та подарунки.

Як зазначає прес-служба Дубенської районної ради, після нагородження юні обдарування заквітчали карту Дубенщини, чіпляючи поблизу назви рідного села запашну квітку. Для гостей свята вокальні та хореографічні колективи школярів Дубенщини  показали чудові виступи, які прикрасили насичену програму заходу.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.