Рівненська молодь вирішила дізнатися про законність будівництва малої ГЕС на річці Случ

Питання законності будівництва малої ГЕС на річці Случ давно хвилює громадськість області. Обіцянки голови екологічної комісії Рівненської обласної ради організувати виїзд на місце будівництва весною так і лишилися обіцянками. І справа ніби завмерла. Про це зазначають предсавники ГО "Екоклуб".

За їхніми словами, вже зібралася небайдужа молодь, яка поїде в експедицію. Серед запрошених  – природоохоронці, науковці, туристи, журналісти і просто небайдужі громадяни. 

З цього приводу відбудеться прес-конференція, на якій йтиметься про особливості поїздки. У заході візьмуть участь громадські активісти Оліферук Іван Федорович (клуб туристів «Обрій»), Юрій Ткачук (Фонд молодіжних ініціатив «Крила»), о.ВіталійПоровчук (Голова Благодійної місії «Православне діло»), Андрій Мартинюк (Голова ГО «Екоклуб»).

Ключові слова: 

Коментарі

Разом з цим молодим природозахисникам необхідно розповісти як живе держава, яким чином поповнюється її бюджет та що потрібно робити голові сім'ї для нормального розвитку та життя його дітей. Так як суспільне життя має бути збалансованим, тобто ідея захисту чогось немає перешкоджати розвитку та безпечному життю людей. Враховучи, що держава обовязок піклування про громадян потрохи перекладає на самих громадян, необхідно формувати незалежні від бюджету джерела фінансового забезпечення життєвих потребпростих людей. Тому, у кожному окремому випадку потрібно думати, думати і думати. Я не знаю усі нюанси цього проекту але селу це якійсь розвиток - це позитив.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.