Дах Рівненського вокзалу "прикрашає" серп і молот

Сьогодні відбувся демонтаж рельєфів із радянською символікою на рівненському вокзалі. Про у соцмережі "Facebook" розповіла Руслана Кузіч. За словами рівнянки працівниці вокзалу не дозволяли їй фотографувати процес роботи та вимагали видалити зроблені фотознімки. У противному випадку погрожували забрати телефон.

"Демонтаж рельєфів із радянською символікою на вокзалі у місті Рівне. Чомусь працівниця вокзалу вимагала, щоб я видалила ці фото, бо забере телефон, цікаво чому?" - пише у соцмережі Руслана Кузіч.

Нагадаємо, нещодавно Петро Порошенко підписав закони про декомунізацію. Згідно нього забороняється радянська символіка, засуджується комуністичний режим, відкриваються архіви радянських спецслужб та визнаються борцями за незалежність України УПА й інші організації. Відтак, позбутися від ідеологічної символіки влада має за декілька місяців.

Коментарі

Можна звернудись до Громадського контроля або особимто до пана Якимця і попросити, щоб він разом з сарненським бурштинокопачами зробили ремонт і замість серпа і молота на даху зробили гарні бурштинові картини

Росіяни таки почасти божевільні. Куди б не приїхали - всі їм зобов'язані. Агов, чого дома нічого не будуєте, а таджиків наймаєте? Давно на родінє була? Там як при вашому від'їзді повалений паркан лежав, так і лежить. Вакцини і прівівкі вам самим потрібно споживати, для пришвидшення процесів у голові і покращення пам'яті. Вокзал в Рівному збудований ще за царя, а Совєти прибудували до нього транзитний концтабір в 1939 році, з якого відправляли рівнян до Сибіру, а тебе - сюди. Строітєля сталінізму і черг до магазинів. А також фантасмагорій, які повинні виправдати, чому росіяни з родіни розбігаються в сусідні країни.

давно місту треба попіклуватись про вокзал. Хомко перед виборами ,можеш зробити=)

Убирать будете символику? Тогда и сам вокзал надо разрушить и пр. - все от советской власти))) Все это ерунда, конечно, по сравнению с тем, что Украина будет отказываться от российских вакцин и прививок. Глупо и не дальновидно, это приведет к смертности, в большей мере детской. Почему молчат медики??

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.