Рівненські волонтери митимуть машину заради армії

На Рівненщині триває благодійний аукціон "Посиденьки з волонтерами". Тепер у ролі лотів виступають не лишень цікаві співрозмовники. Заради допомоги армії вирішили продавати послуги. Так, креатив-лотом 96 стала "супермийка авто". 
"Дорогі автолюбителі, цей лот саме для вас! Нудьгуєте, коли Вам миють машину? Тоді Вам до нас. Дівчатка-волонтерки зроблять це красво!" - пишуть волонтери у "Фейсбуку". Таким чином вони хочуть зібрати кошти на тепловізор.

Стартова ціна лота - 200 гривень.

Умови:
1) ставки потрібно робити тільки під дописом в головній групі;
2) лот закривається після 48 годин з моменту останньої ставки;
3) покупець перераховує потрібну суму на картку "Приватбанку" 4731185604344173 (Дюг Юрій Олександрович), Доказом оплати є фото чека з терміналу або скрін з Вашого онлайн-банкінгу в коментах, або підтвердять адміни! Після цього ми даємо вам контакти та ви самостійно домовляєтесь про зустріч. Ваші посиденьки оплачує покупець, тобто Ви, якщо іншого не зазначено в описі лота!;
4) для тих, хто соромиться, або просто не хоче афішувати свою персону, чи має намір зробити сюрприз, пропонуємо варіант «анонімна ставка». Ви надсилаєте номер лота та суму в приватні повідомлення адміну, після цього адмін сам коментує фото лота («анонімна ставка … грн.»).
5) лот можна викупити миттєво, заплативши стартову ціну не в гривнях, а в доларах). За умови, якщо це перша ставка в лоті!
 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.