Відео з великої пожежі на нафтобазі поблизу Києва

Станом на 11 годину 9 червня не встановлено зв'язок із трьома працівниками Державної служби з надзвичайних подій, які гасять пожежу на нафтобазі у Київській області.
Вогнем знищено майже 10 одиниць техніки, повідомляє ДСНС.
До того часу внаслідок детонування наземних резервуарів із нафтою постраждало 6 працівників ДСНС, яких із різними ступенями опіків госпіталізували.
Станом на 12:30 на місці пожежі у смт. Глеваха продовжує функціонувати Штаб пожежогасіння на чолі з Головою ДСНС Миколою Чечоткіним.
"Розпочалося тимчасове відселення громадян з 2-км зони від межі пожежі. У разі необхідності буде здійснюватися відселення людей з 10-км зони. Наразі розпочалася локалізація пожежі", - повідомив Чечоткін.
За його словами, для нарощування сил та засобів залучено рятувальників з Житомирської, Черкаської, Чернігівської областей, які зараз здійснюють моніторинг ситуації.
"Основні зусилля спрямовані на недопущення поширення вогню в бік військової частини, що розташована за 50 метрів від межі пожежі", - повідомив Чечоткін.
Він запевнив, що ситуація повністю контрольована і явної загрози для життя людей немає, проте існує ймовірність повторення вибухів.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.