У Рівному "Сом" допомогає міліції охороняти громадський порядок

Наразі 214 осіб входять до громадського формування з охорони порядку «Рівненський загін сприяння міліції СОМ». Про це під час засідання Рівненського міськвиконкому повідомив начальник штабу громадського формування Андрій Маркевич.

- За січень-травень 2015 року члени формування постійно надавали допомогу щодо охорони громадського порядку правоохоронцям. За цей час було здійснено 446 виходів, до яких залучили 3022 осіб. Окрім того, 20 членів "СОМу" було направлено до батальну територіальної оборони, який наразі формується у Рівному, - зазначив Андрій Маркевич.

Ключові слова: 

Коментарі

Поправка до кількості членів формування - як видно із сатті, правильним є 214. Але сподіваюся, що найближчим формуання "СОМ" дійсно зросте до 2014 чоловік. Цим можна буде Рівнянам пишатися.

Доводжу до відома усіх, хто не знає в силу своєї безгромотності та псевдопатріотизму - в Україні діє Закон "Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону" і всі хто створився на його підставі, у тому числі Формування "СОМ", діють в рамках чинного законодавства. Навіть Конституцією таке право на обєднання громадян - ГАРАНТУЄТЬСЯ. Як я бачу тут зібралися одні юристи, тож знайомі літери у написонаму знайдете і сподіваюся зрозумієте. Хоча...?
По-друге, хто не вірить, хлопці СОМу, на відміну від вас - саранча путлеровська, щовечора забувають про свої сім'ї та дітей і йдуть на патрулювання темних вулиць, поки ви всі витрачаєте свій вільний час на "посидіньки" за компом і пишете всіляку дурню про незнайомих вам людей. А всі вони - патріоти, захищають порядок, закон, спокін у домівках, у тому числі ваших. Але ж вам довподоби трусливо обпльовувати їх, замість того, щоб хоч раз внести й свій вклад у безпеку рідного міста і згадати про про дійсно цінне та важливе.
Люди добрі, ви що, телеку надивилися! Подивіться у вікно, вийдіть увечері на вулицю, пройдіться темними кварталами, зайдість хоч в один проблемний район міста, і зрозумієте, що є чим займатися цим СОМівцям. Не можете допомогти, то хоч не заважайте їм. Хлопці за покликом це роблять, а от вам - ГАНЬБА та СОРОМ.
І ще одне, хто хоче може поцікавитися як і я - за інформацією Єдиного державного реєстру юридичних осіб (загальнодоступний реєстр) Формування "СОМ" діє ще з 2011 року. Виходить хлопці повірили керівницву організації, продовжують вірити, бо лише за чотири роки
їх кількість зросла аж до 2014 осіб. А щодо державного фінансування, то у мене
питання - а звідки "вельмишановний" у вас така інформація? Щось мені підсказує, що той, хто це написав дійсно має певне відношення до описаних іншими збройних формувань, що тільки і мають на меті збагатитися біля бюджетної кормушки прикриваючись громадянською позицією. Всі ви не заслуговуєте навіть на образливе слово, а от СОМівцяв - ДЯКУЄМО, на них одна надія. Здоровя Вам, хлопці. Зростайте і будьте крепкі.

Про, що ви говорите?
Немає ні одного правдивого слова.!
ЛЮДИ не ведіться на цю писанину.

хто, хто? ясне діло що цю "джинсу" замовило ментівське кодло (доречі за бюджетні кошти). Я так думаю що цей СОМ створювався під виконаня "пікантних" завдань, які міліція не може вирішувати у правовому полі. А нібито "захист громадського спокою" це лише прикриття. За допомогою таких СОМів місцеві князькі-феодали можуть виконувати замовлення. Доприкладу якщо завтра громада почне мітингувати заміський палац судді-корупціонера, то відразу на захист зявляться зелені чоловічки у балаклавах із СОМу. Приватні армії у ас час це дуже вигідно і зручно для мажорів що бояться народного гніву. А продажний писака Крівошеєв є тітушкою в інформаційному просторі. Мій пост в коментарях про облаву воєнкомату на молодь в троллейбусі чомусь видалив, хоча у групі ВК "Типове Рівне" є інформація.

Шановні, що ви курите? Ви вже цим бредом самого путлера переплюнули. Дуже цікаво хто замовник даного фейку?

Як можна залучити 3000 осіб маючи особовий склад 200 )))) це журналісти пишуть чи сом з ментами статистику ліплять)))

Як тоді СОМ отримує гроші коли йому немає двох років від роду, при тому є постанова що дозволяє держфінансування формуваннь яким більше двох років?

все що сказав курсант правда ? для прикладу хто мае можливість опублікуйте фаміліі керівництва Сома- :- дальше можна буде говорити предметно і конкретніше хто іх породив і для чого а також під кого вони створенні : маю свою думку але почекаю хто скаже зі строни журналістів :- вони мають все знати-така іх робота

Я як людина що довгий час займається громадською роботою, та дуже тісно стикався з ментівським кодлом пояснюю у чому небезпека таких псевдо-ментів для Української державності загалом.

Ну створилася у Рівному така собі псевдо-міліція, через корупційні звязки отримла дах у СБУ, під виглядом мисливців озброїлися. То виникає питання а кому вони підчиняються? На рахунок міліції, армії, чи СБУ зрозуміло, це державні структури вони виконують прямі вказівки від міністерства. Чиї вказівки виконує СОМ, правильно - тих хто платить їм гроші! Державні структури фінансуються з бюджету і тому вони служать заеону і державним інтересам (принаймні так має бути в теорії, те що на практиці це інакше то окрема розмова). І от у нас виходить що у місті маємо безконтрольний силовий орган який виконуватиме замовлення всіх хто йому платить. Ба, більше ці псевдо менти вже встигли набратися бойового досвіду в зоні АТО, та навіть привезти звідти важке озброєння - гранати, базуки, калашнікови, міномети. (підозрюю що озброєні вони навіть краще ніж вся наша офіційна міліція). І от тепер уявімо ситуацію, влада вирішила прижати олігарха Фірташа, і відібрати в нього Азот. Фірташ наймає цих "зелених чоловічків" (вони ж нікому не служать отже фактично є зеленими чоловічками без опізнавальних знаків) і викидає на цю справу 1 000 000 $ (для нього це дрібязок). І сом на свої патрульних автівках безперещкодно підїзжає і захоплює облраду. Хомка вішає на стовпі а над Радою прапор "Поліської республіки", на виїздах з міста блокпости, а військову частину блокує. Скажете казка? а що їм зараз заважає зробити таку спец операцію. Зброю мають, бойовий досвід теж, місто знають, інформаці. оперативну теж беруть від своїх корешів ментів. Ви скажете патріотизм. Який у ментів може бути патріотизм ?? Майдан показав ментівський патріотизм. Знаєте якщо бійцю з СОМа запропонують 10 000 $ то він і прапор україни без кетчупу зїсть ))). А на мільйон можна найняти 100 таких головорізів. Варто би громадськості задуматися і натиснути на СБУ щоб вони закрили цю кантору, поки не трапилася біда.

якщо такий розумний то дай відповідь
1. У якому правовому полі працює ва СОМ якщо законом забороненені будь які псевдо-міліції та псев-до армії ? Чи у нас на Конститцію вже всі х$й клали ?
2. Звідки гроші на дорогі автівки для ваших "патрульних" та високі зарплати на них ?

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.