У Рівному автомайданівець-телеведучий одружився

Молодий рівненський журналіст Дмитро Леонтіюк не лише успішно розвиває власну кар'єру, а й регулярно світиться в ефірі "Першого місцевого". Саме його голосом озвучено чимало програм та роликів телеканалу. Крім того, він є частим гостем конкурсів краси та модних тусовок. Можливо, саме тому Дмитро Леонтіюк доволі довгий час не поспішав одружуватися.  Однак сьогодні у соціальній мережі "Facebook" хлопець поділився першими шлюбними світлинами із РАЦСу.

"Якось так... Just did it..." - зазначив під світлинами Дмитро Леонтіюк.

Хто став його дружиною, журналіст-автомайданівець не афішує. Нещодавно лише у соцмережах з'явилося їхнє спільне фото із відпочинку у стародавньому Львові.

Сайт "ВСЕ" вітає молодят із одруженням та бажає багато щастя на спільній життєвій дорозі!

Коментарі

Коментаторам:
1. Я дійсно є автомайданівцем, з перших днів появи організації вільних людей в місті. Зараз, з певних причин я відійшов від роботи ГО "Автомайдан Рівне", але це не заважає мені допомагати друзям змінювати державу на краще (а саме заради цього я вийшов ще тоді, коли було незрозуміло і страшно...), не маючи при цьому якогось офіційного статусу в якийсь громадській організації. Так само я активно долучаюсь і до роботи Дорожного Контролю і інших громадських організацій і ініціатив
2. Щиро вдячний за теплі і щирі слова. Справді, приємно...
3. Фанатам інформаційних висерів в коментарях хочу нагадати, що формат таблоїда і передбачає такого роду новини про публічних людей, які комусь в цьому житті цікаві. Власне саме з цієї причини і я не афішував дочасно планів змінити сімейний статус і імені своєї обраниці. Ба, більше того - я їх оберігав, як таємницю. Заздрісникам можу лише побажати таки чогось в цьому житті досягнути і десь реалізувати себе. А там і видно буде.... Ще Тарас Шевченко у 1845-му році написав "... не завидуй же нікому, дивись кругом себе..... " ;)

А він автомайданівець???))))

Іронія тут не доречна - одруження відомого телеведучого найкращого телеканалу Рівного, знаного активіста Майдану справді є подією для міста! Гірко!!!

Мега новина! Рівняни аплодують стоячи. Скоро дійдете до статей на зразок: "Телеведучий купив пива", "Телеведучий поспав і добре себе почуває", "Автомайданівець купив дружині квіти". Браво!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.