На Рівненщині в лісі змагалися освітяни

В рамках заходів по відзначенню 75-річчя заснування комунального закладу «Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської обласної ради з 3 по 6 червня у лісовому масиві біля озера Воронки Володимирецького району провели обласні змагання зі спортивного туризму серед працівників освіти та ветеранів туристсько-краєзнавчого руху на Рівненщині. Ідея проведення цих туристичних змагань уперше була втілена в життя понад 30 років тому, в 1981 році. І, як виявилося, знайшлося чимало людей, які з радістю обміняли пасивне нудьгування на романтику туристичних походів.

За інформацією методичного відділу комунального закладу «Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської облради у заході взяли участь 22 команди із 13 територій області, понад  200 учасників, серед них 11 команд працівників навчально-виховних закладів, 6 команд ветеранів та 4 команди працівників управлінь, відділів освіти.

.

Учасники зльоту змагалися на дистанціях з водного, велосипедного, пішохідного туризму, орієнтування на місцевості. І хоча проводяться вони щороку, такого ентузіазму в подоланні дистанцій, кількості учасників та глядачів, як цьогоріч, організатори не пам’ятають уже давно. Крім того, всі присутні могли ознайомитися з виставкою «Сторінками історії», присвячену 75-річчю заснування комунального закладу «Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської обласної ради.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.