Цьогоріч 11 тисяч жителів Рівненщини знайшли роботу

Послуги обласної служби зайнятості отримало майже 30,0 тис. безробітних громадян, у тому числі з початку року звернулися за допомогою у працевлаштуванні та отримали статус безробітного 12,8 тис. осіб. Найбільші темпи росту чисельності зареєстрованих безробітних у Березнівському, Зарічненському та Рокитнівському районах, повідомляють у прес-службі центру зайнятості.

За направленням державної служби зайнятості у січні-травні 2015 року працевлаштувалися 11,1 тис. осіб, у тому числі 5,5 тис. зареєстрованих безробітних. За рахунок отримання виплати допомоги по безробіттю одноразово 418 безробітних започаткували власну справу. На нові робочі місця з компенсацією роботодавцю єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування працевлаштовані 286 безробітних, у тому числі 101 особа недостатньо конкурентоспроможна на ринку праці та 185 - працевлаштовані в пріоритетних видах економічної діяльності.

За направленням державної служби зайнятості професійне навчання проходили 4,7 тис. безробітних.

Ваучер на навчання та підвищення кваліфікації отримали 33 особи старше 45 років. Профорієнтаційні послуги отримали 51,9 тис. громадян, у тому числі 13,0 тис. осіб, які здобувають освіту у навчальних закладах різних типів.

У громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру взяли участь 2,6 тис.осіб, з них 2,5 тис. безробітних.

Кількість наявних вакансій у січні - травні 2015 року склала 14,2 тис. одиниць, з них для укомплектування державною службою зайнятості 13,3 тис. У структурі вакансій найбільшу частку складають робочі місця для кваліфікованих робітників з інструментом — 23,0%; для працівників сфери торгівлі — 21,8%; для робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин - 18,7%; для низько кваліфікованих працівників - 10,7%. Мінімальним є попит на законодавців, вищих державних службовців, керівників, менеджерів (управителів), професіоналів, фахівців,технічних службовців та працівників сільського господарства.

Станом на 1 червня 2015 року кількість зареєстрованих безробітних становила 18,1 тис. осіб, що на 5,7% більше, ніж на відповідну дату минулого року, з них отримували допомогу по безробіттю 14,1 тис. осіб. Середній розмір допомоги по безробіттю у травні 2015 року становив 1019 грн. Зростання кількості зареєстрованих безробітних відбулося у більшості міст та районів області.

Кількість вакансій, про які роботодавці поінформували центри зайнятості, станом на 1 червня 2015 року становила 1,3 тисячі одиниць та, у порівнянні з відповідною датою минулого року, збільшилась на 6,2%. У середньому на 1 вакансію претендувало 14 безробітних, що на рівні відповідного періоду 2014 року. 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.