На Рівненщині діти змагалися у знанні Біблії

В Національному університеті «Острозька академія» відбувся третій етап восьмої Всеукраїнської олімпіади «Юні знавці Біблії – 2015». Участь у ній взяли вихованці дошкільних та школярі загальноосвітніх  навчальних закладів. У квітні й травні цього року олімпіада відбувалась для  старшокласників, учнів професійно-технічних навчальних закладів та студентів  ВНЗ.

В олімпіаді серед наймолодших  взяли участь 64  учасники з дев’яти регіонів країни. Серед них і наймолодша – чотирирічна вихованка Маргарита Салюк Острозького ДНЗ № 1 «Ромашка». У своїй віковій категорії дівчинка посіла  друге місце. 

За словами голови постійної комісії Рівненської обласної ради з питань освіти, науки, культури та духовності Світлани Левицької, мета олімпіади – підвищити інтерес школярів до вивчення Біблії, виховати духовно багату та національно свідому особистість.

Учасники  олімпіади демонстрували  біблійні знання,  представляли журі власну творчу роботу (аплікацію чи малюнок) на задану тему, виконували пісню, вірш чи розповідь, у яких прославляли Бога, а ще відповідали на тестові запитання. Оцінювали знання школярів та дошкільнят за кількома критеріями - креативність, самостійність виконання та знання Святого Письма. У підсумку, журі, у складі якого були освітяни та представники релігійних організацій, визначили 18 переможців.

Про це повідомили в управлінні освіти і науки Рівненської ОДА.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.