На Рівненщині працюють над створенням цифрової інвестиційної карти

На Рівненщині триває робота на створенням цифрової інвестиційної карти. На неї будуть нанесені усі об’єкти, що можуть зацікавити потенційних інвесторів.

Зокрема, на карті будуть позначені об’єкти інвестиційної нерухомості – «грінфілди» та «браунфілди», тобто земельні ділянки та незакінчені будівництва. А ще на неї нанесуть «стартапи» – проекти, які нещодавно створені і знаходяться у стані розвитку або вивчення перспективних ринків. Про це йшлося під час засідання групи «Економіка» в рамках напрацювання «Дорожньої карти реформ Рівного».

«Така карта напрацьовується з метою полегшення пошуку потенційним інвесторам інвестиційних майданчиків. А відтак – для швидкого прийняття рішень про місця та об’єкти для вкладання коштів, зокрема будівництва виробництв, пошуку складських приміщень та налагодження ділових відносин із місцевими підприємцями», - розповів керівник  робочої групи з питань залучення інвестицій в економіку Рівненської області, радник голови Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко.

За словами директора центрального відділення ПАТ «Креді Агріколь банк», представника робочої групи з питань залучення інвестицій в економіку Рівненщини Сергія Гемберга, цифрова карта Рівненщини не має аналогів в Україні. Робота над нею розпочалася рік тому. Вона була створена фахівцями команди Google за допомогою Google-продуктів.

Учасники засідання групи «Економіка» в рамках напрацювання «Дорожньої карти реформ Рівного» ознайомилися із бета-версією карти, тобто її чорновим варіантом, та погодилися, що потрібно продовжувати напрацювання Google-команди. До цієї роботи будуть залучати місцевих картографів і волонтерів.

Тож наступним кроком у розробці цифрової карти Рівненщини буде проектування інтерфейсу майбутнього ресурсу та складання технічного завдання. Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.