Рівнянин очолив Раду громадського контролю при Національному антикорупційному бюро

Головою Ради громадського контролю при Національному антикорупційному бюро обрали вихідця з Рівного Віталія Шабуніна. Про це на своїй сторінці у соцмережі «Facebook» написав один із членів новообраної Ради громадського контролю, ведучий телепрограми «Наші гроші» на каналі «Zik» Денис Бігус. 

«Короткий отчет о первом заседании Совета общественного контроля НАБУ: Пришло 14 человек из 15. Александр Гуменюк в Риге и присутствовал бы по скайпу, если бы интернет раздавался не с моей мобилочки и тянул скайп. Главная задача выполнена. Ранее НАБ не мог проводить конкурс по набору детективов и глав управлений из-за отсутствия комиссий совета. Комиссии сформированы», - зазначив Денис Бігус.

Як пише інтернет-видання "4 влада", Головою Ради при НАБУ обрали керівника громадської організації «Центр протидії корупції» Віталія Шабуніна.

Довідково: Віталій Шабунін народився 26 листопада 1984 року в Рівному, має вищу освіту. Будучи студентом п`ятого курсу, він став депутатом Рівненської міської ради і взявся за розвиток молодіжних ініціатив на міському рівні.

У 2008 році переїхав Києва і почав працювати в громадянській мережі "Опора". Паралельно очолив молодіжну організацію "Всеукраїнська фундація регіональних ініціатив" (ФРІ).

У 2012 році створив ГО «Центр протидії корупції», якою керує й нині.

У 2014 році на дострокових виборах до Верховної Ради балотувався за списками партії "Громадянська позиція". Був у виборчому списку партії під № 5.

На фото: Перше засідання Ради громадського контролю. Фото Дениса Бігуса

«По результатам першого засідання: Голова Ради громадського контролю - Шабунін Віталій; Секретар Ради громадського контролю - Устінова Олександра; Представники від Ради до Комісії з обрання керівників управлінь: Каленюк Дарина, Гриценко Олексій, Кисіль Аліса; Представники вд Ради до Комісії з обрання детективів - Каленюк Дарина, Шабунін Віталій, Гула Сергій; Представники від Ради до Дисциплінарної комісії - Маселко Роман, Бігус Денис», - зазначила в соцмережі секретар Ради Олександра Устінова.

«В принципе, все организационные преграды перед Бюро сняты», - додає член Ради громадського контролю Денис Бігус. 

«Знаєте з чого ми почали? з відкритої розмови про скелети в шафі кожного, щоб не мати чогось "недосказанного" між собою. А ще посміхнула відповідь Дениса Бігуса на запитання того, як забезпечити нашу непідкупність - більше ніж пропонували, вже точно не запропонують», - написала у соцмережі після першого засідання Ради її секретар Олександра Устінова. 

Нагадаємо, що за результатами голосування в інтернеті до Ради громадського контролю при Національному антикорупційному бюро обрали 15 членів: 

Національне антикорупційне бюро України - новостворений державний правоохоронний орган, основне завдання якого - попередження, виявлення, припинення, розслідування та розкриття корупційних правопорушень, вчинених вищими посадовими особами, а також запобігання вчиненню нових.

Директором НАБУ напередодні призначили 35-річного юриста Артема Ситника.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.