На енергоефективні проекти Рівненщини спрямують 6 мільйонів гривень

Двадцять сім енергоощадних проектів реалізовуватимуться у Рівненській області цього року. На це спрямують шість мільйонів гривень із обласного бюджету. Перелік об’єктів затвердила рада обласного конкурсу проектів з енергоефективності, повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Таким чином, кошти на реалізацію енергозберігаючих проектів отримають Демидівський, Здолбунівський, Острозький, Радивилівський, Рівненський, Рокитнівський та Сарненський райони, а також міста Острог та Рівне.

Зокрема за ці кошти планують реконструювати системи опалення та теплопостачання, побудувати модульні котельні, замінити газові котли на твердопаливні, облаштувати шкільні харчоблоки електричними плитами, а також встановити прилади обліку тепла. Ці роботи будуть проведені у школах, садочках, будинках культури та лікарнях.

За словами першого заступника голови Рівненської облдержадміністрації Юрія Приварського, загалом на конкурс надійшло 75 пропозицій з районів та міст області. Визначальним для відбору проектів була частка співфінансування з місцевого бюджету та строки окупності проекту.

«Ми відбирали проекти, які були спрямовані на підвищення рівня енергоефективності та окупляться упродовж трьох років. Розмір їх співфінансування із районних та місцевих бюджетів повинен складати 30 відсотків», - зазначив Юрій Приварський.

Ключові слова: 

Коментарі

краще спрямовувати кошти на утеплення приміщень , тоді буде явна економія , а то як гріли вулицю так і далі гріють , то де енергозаощадження?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.