Рівненські волонтери просять допомогти 7-річній онкохворій дівчинці

У відділенні онкогематології Рівненської обласної лікарні нова пацієнтка - 7-річна Сніжана Васільєва. У неї виявили нефробластому лівої нирки. Попереду в дівчинки - хіміотерапія, операція та подальше дороговартісне лікування. Тому волонтери БФ "Скарбниця надії", які опікуються онкохворими дітьми, просять допомоги. 
"Онковідділення без упину поповнюється новими хворими дітками. Ніхто з близьких Сніжани навіть і подумати не міг, що у семирічної дівчинки виявлять страшну хворобу - нефробластому лівої нирки. А як взагалі можуть приходити такі думки, коли, дивлячись на енергію дівчинки, сам починаєш підстрибувати на стільці, і це тоді, коли Сніжана лежить хвора на ліжку? Це той випадок, коли заряджаєшся енергією від одного погляду на людину. 
Мама Катерина, розповідаючи про активність Сніжанки, посміхається, і в її очах проблискує іскорка радості від спогадів про кмітливість своєї донечки. Навіть сама Сніжана додає, що не уявляє свого життя без постійного руху. Дівчинка залюбки розповідає, що дуже любить співати. Спочатку співала улюблені пісні для домашньої публіки, а потім батьки вирішили віддати доньку в музичну школу (в сусіднє село).
Сніжана закінчила перший клас, де зарекомендувала себе, як старанна учениця. Улюблений предмет в школі – трудове навчання. Воно й не дивно, адже можна проявити себе та свої здібності, якраз саме те, що дівчинці подобається. Свій вільний час любить проводити, читаючи книжки. 
Ще мама додала, що донечка уважна до своїх рідних та близьких, співчутлива та дружелюбна зі своїми однолітками. Опікується своїми домашніми улюбленцями. Давайте разом допоможемо Сніжані втілити всі її бажання в життя, - написала у "Фейсбуку" волонтер Мар'яна Рева. - Попереду в дівчинки дуже довге лікування – дві хімії, операція з видалення ураженої раком нирки та ще приблизно 8-10 хімій після операції. Щиро дякуємо нашим друзям із організації РОЧБО «Серце дітям України», які безкоштовно передали для Сніжанки шість флаконів препарату "Космеген" на два перші блоки хімії. Поки що ми не знаємо, де будемо купувати "Космеген" для наступних блоків хімії, адже препарат неможливо придбати в Україні офіційно, а на «чорному» ринку і якість незрозуміло яка, і ціна сягає 150-170 доларів за флакон. 
Сніжанка вже заступила на перший блок хіміотерапії, і доки їй вводять різноманітні ліки, нам треба зібрати кошти на венозний міні-порт. Він значно полегшує лікування дітей, адже лікарі мають постійно доступ до вени, через яку вводяться всі необхідні ліки. Порт планують встановлювати перед другим блоком хіміотерапії орієнтовно через два тижні. 
Вартість порту разом із набором із 10 голок становить 9200 гривень. 
Будь ласка, допоможіть Сніжанці продовжити лікування.
Координатор Мар`яна Рева 098 45 26 916
Реквізити для надання допомоги:
БФ "Скарбниця Надії"
ЄДРПОУ 37685693
р/р 26009336789200
АТ "УкрСиббанк"
МФО 351005
Призначення платежу - добровільна пожертва для Васільєвої Сніжани
Реквізити для надання допомоги:
БФ "Скарбниця Надії"
ЄДРПОУ 37685693
р/р 26007054713460
КБ "Приватбанк"
МФО 333391
Призначення платежу - добровільна пожертва для Васільєвої Сніжани".

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.