Для футболістів Рівненського «Вересу» надаватимуть безкоштовну медичну діагностику

Сьогодні медично-діагностичний центр «Експрес» підписав партнерський договір із Рівненським футбольним клубом «Верес». Віднині усі гравці команди та тренери зможуть проходити безкоштовну медичну діагностику: комп’ютерну томографію, УЗД, МРТ.

- Це дуже суттєва економія для клубу, адже усім відомо, наскільки дорогі зараз такі послуги. Окрім того, ми домовилися, що усі члени клубу можуть отримати десятивідсоткову знижку у медичному центрі, - розповідає виконавчий директор РФК "Верес" Євген Донцов.

Варто зазначити, що МДЦ « Експерт» наразі має дванадцять медичних закладів по всій Україні, незабаром ще три відкриють у Києві.

- «Верес» - це майбутнє не тільки Рівненського футболу. За два роки ми увійдемо у прем’єр-лігу, і прийде час, коли станемо найкращими у західній Україні, - зазначає директор рівненської філії МДЦ "ЕКСПЕРТ" Олег Чепурка. - Коли я дізнався, що інвесторами клубу є мешканці області, то і самому захотілося допомогти.

Президент РФК "Верес"  Володимир Чирков зауважив, що футбол - це контактний вид спорту, власне, через це спортсмени можуть травмуватися. Така допомога суттєво підтримає клуб.

- Дякую «Експерту» за руку допомоги. Звичайно, краще, щоб менше було взаємодії із медиками, але великий футбол передбачає велику працю та навантаження. Цей проект має одну особливість, і для того, щоб він створився, потрібно будувати стіни майбутньої фортеці - камінчик за камінчиком, - зазначає голова Рівненської обласної федерації футболу Олексій Хахльов. - Сьогодні був покладений камінь у фундамент – ми будуємо клуб, який житиме не один десяток років.

Окрім того, директор рівненської філії МДЦ "ЕКСПЕРТ" Олег Чепурка є членом наглядової ради і на волонтерських засадах погодився сформувати медичний штаб РФК «Верес», у якій ввійдуть лікарі, масажисти та інші медичні працівники. Це обов’язкова вимога для професійної гри, адже медики повинні бути присутніми на тренуваннях та іграх команди.  

Ключові слова: 

Коментарі

))) Піар - холопів))) А головний - Цей проект має одну особливість, і для того, щоб він створився, потрібно будувати стіни майбутньої фортеці - камінчик за камінчиком, - зазначає голова Рівненської обласної федерації футболу Олексій Хахльов. - Сьогодні був покладений камінь у фундамент – ми будуємо клуб, який житиме не один десяток років.
Головний - хухльов)))

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.