Рівненські ветерани АТО "воюють" з чиновниками за свого побратима

Наш земляк з Рівненщини, боєць АТО 51 окремої механізованої бригади Юрій Стріла вже понад пів року відновлюється після важкого поранення в ногу. Повідомляє прес-служба громадської організації «Обласна ветеранська спілка учасників АТО Рівненщини». Оскільки воїн не може самостійно зібрати документи та оформити статус учасника бойових дій, а також отримати страхові нарахування за бойове поранення, він звернувся за допомогою до громадської організації «Обласна ветеранська спілка учасників АТО Рівненщини»
- Юрі 24 роки, він один із перших мобілізованих. Солдат влітку минулого року став на оборону України. Під час боїв на Луганщині отримав поранення. Тепер наше завдання допомогти йому стати на ноги і отримати соціальні гарантії від держави, - зазначив голова організації рівненських АТОшників підполковник Федір Капустинський. - Ми зустрічалися з командуванням військової частини, знайшли порозуміння з військовою прокуратурою. Стріла - наш хлопець, і ми йому допоможемо.
Наразі триває бюрократичний процес, адже через тривалу відсутність та плутанину в документах, під час проходження реабілітації Юрія помилково оформили як "самовільно залишення частини". Військова прокуратура, за словами Федора Капустинського, вже направила відповідні звернення до військової частини з вимогою змінити статус військовослужбовця, що у встановленому порядку дозволить офомити "учасника бойових дій" та надати допомогу пораненому бійцю.
- Така вже реальність, що Юра не один воїн, у котрого виникли проблеми з документами. Таких багато. І ми, як спілка ветеранів АТО, відчуваємо відповідальність і необхідність допомогти командуванню військових частин і установ у віднаходженні таких хлопців, юридичного супроводу їхніх документів тощо. Добре, що командири йдуть нам на зустріч, для учасників АТО "відкриті усі двері", - додав підполковник Федір Капустинський. 

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.