У Рівненській обллікарні донорську кров у смітник викинула медсестра

Рівнянка Ольга Скарбарчук-Биль, проходячи територією обласної лікарні, побачила зграю собак, які щось шматували біля смітників. Підійшовши ближче, відкрилася жахлива картина: пакети з донорською кров'ю, використані памперси, інший медичний матеріал просто валявся на землі.

Чому донорська кров була розкидана просто неба, з'ясовувала спеціальна комісія. Сьогодні головний лікар обласної лікарні Іван Зима повідомив телеканалу РТБ, що кров, яка лежала на смітнику, належить їхньому медзакладу. Вона була не зіпсована, тому загрози оточуючим не становила. Донорську кров мали перелити одному із паціентів, однак йому вона не підійшла. Відтак, підлягала списанню та утилізувації. Однак, замість цього медсестра пакети з донорською кров'ю викинула на смітник. Працівницю за це відсторонено від роботи.

Коментарі

Працівниця не сама викинула а по вказівці або лікаря або ст.медсестри потрібно винних шукати в керівному складі, заввідділення, лікарь який замовляв кров та старшої медсестри.

Історія, звичайно дуже неприємна і сподіваємось, що такого в нашому місті більше не повториться. Але мене в цій історії радують дві обставини:
1. Людина, яка проходила повз смітник і побачила пакети з кров`ю не промовчала, а розповіла про такі речі в інтернеті.
2. Керівник обласної клінічної лікарні Іван Зима не сказав, що "я не я і корова не моя", а визнав що це справді сталося в його закладі.

Хотілося б ще, щоб не лише відсторонили медсестру, яка виникула кров, я й як мінімум дали догану старшій медсестрі чи завідуючому того відділення, де пона працює. Бо у нас традиційно за бардак відповідає слюсар чи двірник, а всі хто зверху нічого не знають.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.