У Рівному ширяться чутки про відставку голови ОДА Віталія Чугуннікова

Через часту відсутність голови Рівненської ОДА Віталія Чугуннікова на робочому місці з'явилися розмови про його можливе звільнення. Начебто через проблеми зі здоров'ям. Проте сам Віталій Чугунніков запевнив, що не має наміру звільнятися з посади. А розмови про те, що він хоче залишити чиновницьке крісло через погане самопочуття чи з інших причин, лише чутки.

- Взагалі плітки я не коментую, але розуміючи важливість теми, хочу зазначити, що продовжую працювати на посаді голови Рівненської ОДА і виконувати поставлені переді мною завдання. Я не маю наміру залишати область і звільнятися з посади голови Рівненської облдержадміністрації, - каже Віталій Чугунніков

Тим часом, за інформацією прес-служби Рівненської ОДА, Віталія Чугунікова справді не буде на засіданні сесії Рівненської обласної ради, яка відбудеться 12 червня. Але це пов'язано з робочими питаннями. Завтра у Києві відбудеться засідання Ради регіонального розвитку під головуванням Президента України Петра Порошенка. Відтак, глава держави викликає у столицю і очільника Рівненської ОДА. А оскільки на сесії завтра розглядатимуться вкрай важливі питання для нашої області, зокрема, про виділення 110 мільйонів гривень із фонду регіонального розвитку, то Чугунніков провів зустрічі з керівниками фракцій і депутатських груп та обговорив ці теми. Замість нього на засіданні сесії буде присутній перший заступник голови Рівненської ОДА Юрій Приварський.

Також не вщухають чутки й про "недружбу" "Народного фронту" з пропрезидентською партією. Кажуть, що через це досі не призначений на посаду заступника голови Рівненської ОДА Олексій Муляренко, який подав документи на призначення. 

Це підтвердив і він сам.

- Наразі я виконую функції радника голови ОДА з питань економічного розвитку та енергозбереження. Чесно кажучи, свого часу я сам трішки приторможував подачу документів, бо були наміри йти на іншу посаду. Та зараз ситуація змінилася, і я чекаю рішення щодо свого призначення, - коментує Олексій Муляренко.

Політичні перепитії і затягування призначення він відкидає.

- Не думаю, що те, що я не призначений, пов'язане якимось чином із політичними моментами чи, як ви кажете, з "недружбою" з "Народним фронтом", - додає Олексій Муляренко.

Чутки це чи ні щодо кадрових питань у Рівненській облдержадміністрації, покаже час.

Коментарі

Чим швидше відбудеться децентралізація влади і тоді такого органу як вишезазначені громадяни не буде. Тоді нарешті звільниться половина будівлі "Білого дома Рівненської області". На звільнені площі в'їде Управління юстиції Рівненської області і в нормальних умовах відбудеться ВЕРХОВЕНСТВО ПРАВА. А ви нікчеми та бездарі може будете будувати вишки та двері, а оточення ВАШЕ нарешті перестане бути "кровососами" на кшталт радник голови на громадських засадах і почнуть працювати.
Хворі чиновники-рішали на Рівненщині - зась.
Слава Україні. Слава Героям.

Навіть червоній більше зробив для області )

Вон ж поняття не мають, що таке робота. думали тут мед, а як влізли то по самі коліна і повністю показали свій не компетентність.

працють підбурювачі...не заважайте людині працювати!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.