У центрі Рівного затримали відомого автохама з ознаками сп`яніння

Під час спільного рейду журналістів та  активістів на зупинці громадського транспорту було помічено автівку "BMW".  Коли вони підійшли до авто ближче, то впізнали за її кермом порушника, який вже не вперше стає "героєм" відео , та підозрювався у керуванні транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння.

Коли до водія наблизились активісти, він почав лаятись, а побачивши відеокамеру, тицьнув в об'єктив дулю. Потім водій сів у автівку, та від'їхавши назад, раптово поїхав вперед та загальмував прямо перед журналістами. Активісти запідозрили, що водій знову перебуває у стані алкогольного сп'яніння, та попросили у інсректора ДАІ затримати даного водія. На репліку активіста до інспектора звернути увагу на те, що водія вже затримували в нетверезому стані за кермом, чоловік відреагував та відповів:

- Ну і що ти хочеш мені сказати? Що хочу, те роблю.  

Після перепалки водій почав розмовляти по телефону і неочікуванно для всіх оточуючих,  завів автівку та почав рухатись. Він зачепив дзеркалом заднього виду активіста та почав вимагати у останнього відкупити його. Мовляв, дзеркало дороге, а активіст його зламав.

Коли водія доставляли на експертизу, то  упродовж всього шляху він погрожував активістам фізичною розправою.

В кабінеті, де проводилась експертиза, лікар забороняв зйомку, а водій виштовхав активістів із кабінету, проте вони не відступились та були присутніми при проходжені водієм тесту. Прилад показав нулі, а це означає, що водій тверезий.

Коментарі

процес тестування не було зафіксовано (перешкоджали), а зафіксовано тільки покази приладу. окрім того, наявний цілий букет правопорушень, а не тільки ПДР. не зрозуміла пасивна поведінка працівника міліції. при чіткому виконанні обовязку працівником міліції не було б потреби в діях громадських активістів (хоча й не завжди повністю вірних)...

Підтримую 100%

А хто автор цієї статті? Чому автор дозволяє собі вирішувати, що ця людина з ознаками спяніння? Цією статтею Ви авторе ображаєте цього автохама більше ніж він Вас. Тому що у всьому сюжеті Ви позіціонуєте себе зверхньо, ставите себе вище ніж якась інша людина. Розумію, що він хам, розумію що порушив ПДР, але Вам ніхто не давав права зверхньо ставитись до інших, і що це було " Я Вас почув , але знімати не перестану" , давайте будувати порядок починаючи із себе. а герою даного ролика я раджу звернутись до суду з позовом , щоб в подальшому наші репортери та активісти дотримувались самі законів, а то вже так вони борються за справедливість що аж страх, їм можна навіть людей ображати, кричати що людина пяна, а потім коли на тестері 0.0 вони уже мовчать. А хто відповість за втрачений час, за ділову репутацію. Хоча я ніяким чином не виправдовую порушників ПДР та нашого "героя"!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.