Рівнянам на вебінарі розкажуть, які помилки не варто робити при покупці житла

12 червня, рівняни можуть взяти участь у вебінарі на тему: "10 критичних помилок покупця квартири на вторинному ринку". На якому почерпнете багато корисної та цікавої інформації.

Початок – о 19:00. Варто зареєструватися і заповнити аплікаційну форму за посиланням http://webinar.getprofit.info/

Ведучим виступить відомий рівненський ріелтор Ігор Гойда, власник успішного агентства нерухомості "Гід Ріелті". Ігор Гойда – сертифікований ріелтор, президент Клубу СПП Рівне член АФНУ (Асоціаціі спеціалістів з нерухомості України) та NAR, учасник Ріелт Fest 2012, 2013 років, випускник Міжнародної он-лайн Академії Ріелторського бізнесу.

Ріелтор із багаторічним стажем переконаний, що від помилок не застрахований ніхто, але помилка в купівлі житла може коштувати Вам більше ніж гроші. Чому? Відповідь на ці та інші запитання Ви можете отримати на вебінарі.

У мережі Інтернет є багато роликів, відео на тему продажу і купівлю квартири, проте це односторонній діалог. А вебінар – це діалог із покупцем, інтерактивний метод отримати певні знання. Отож, не пропустіть цікавий вебінар від справжнього професіонала у сфері ріелторського бізнесу.

- Вебінар - це своєрідне звернення до покупців нерухомості, шпаргалка, інструкція та корисна порада. Для мене навчання та практика коштувала не одну тисячу доларів, велика кількість годин пройшла в переговорах та у пам'яті збереглося багато історій купівель. На вебінарі Ви зможете записати, що Вам подобається і в подальшому використати в купівлі квартири чи будинку своєї мрії. Також почуєте в діалозі корисні поради від учасників, які матимуть змогу писати у чаті. По завершенню - отримаєте у подарунок чудову книгу та повний запис семінару.І в любий час зможете прослухати його ще раз, - розповідає Ігор Гойда.

Отож, не пошкодуйде свій час, і реєструйтеся на корисний і цікавий вебінар!!!

на правах реклами