Сотник Парасюк: "Влада кришує тотальний видобуток бурштину на Рівненщині"

Відомий сотник Майдану, екс-боєць батальйону "Дніпро", народний депутат Володимир Парасюк у складі депутатської групи побували на Рівненщині, щоб розібратись із проблемою незаконного видобутку бурштину. 

- Про проблему знають всі: і Президент, і Прем'єр-міністр, і міністр МВС, і голова СБУ, і Генеральний прокурор, і навіть діти в садочку знають про це, - пише Парасюк на своєму Facebook. - Чому нічого не вирішується? А тому, що владі вигідно, щоб тут був хаос і безлад, бо в таких випадках можна добре підзаробити. Розкрадання бурштину триває вже не перший рік. І коли я чую, що це війна кланів і перемогти неможливо, бо там мафія, яка вбиває людей, то кажу вам відверто: ми не можемо перемогти не від браку сили, а від того, що міліція, СБУ, Прокуратура Рівненщини усе це покриває, а їх в свою чергу "кришують" з Києва.

Те, що я побачив - мене шокувало. Від незаконного видобутку бурштину страждає насамперед українська земля, в прямому розумінні слова. Все розрито, ніяка рекультивація не проводиться. Бандугрупування тероризують людей і воюють між собою за території.

Ми приїхали сюди, щоб побачити все на власні очі, порозмовляти з людьми і спільно знайти спосіб вирішення проблеми видобутку бурштину. Це питання однозначно потрібно вирішувати на законодавчому рівні, щоб люди могли легально працювати і платити податки, тим більше, що люди самі це пропонують - хочуть працювати чесно.

В нашій країні приймались сотні законів, які не виконуються, бо не враховувались норми життя, традиції, звички, тому ми й приїхали, щоб побачити все і розібратись на місці.

Звісно, закон 1351-1 про видобування бурштину, що незабаром буде поданий для голосування у ВР, всіх проблем одразу не вирішить. Він не є ідеальний і я буду подавати до нього зміни, але цей закон дасть можливість прибрати мафію, яка тут вкоренилась і знущається з людей. А також зупинить жахливу корупцію перш за все в правоохоронних органах, бо зараз усі, хто видобуває бурштин, так чи інакше порушують закон. А це створює силовим структурам добрий клімат для шантажу та маніпуляцій.

Поки ще закон не прийнятий, я вже зараз подаю депутатський запит на перевірку законності видобутку і розповсюдження бурштину, щоб надати цьому питанню публічності та притягнути винних до відповідальності. 
Буде нелегко, але ми маємо працювати і не боятись скептиків і песимістів, які кажуть, що все погано, але і не пропонують шляхів як зробити, щоб стало краще.

Щоб ви всі розуміли масштаби корупції, я викладаю записку, що мені передали під час поїздки, в якій вказані суми доходу від незаконного видобутку з двох невеликих сіл за один день.Там вказано куди йдуть відкати, щоб закривались очі на все це, думаю, ви теж зрозумієте.

Ключові слова: 

Коментарі

Нехай Парасюк добре подивиться, там біля нього у зРаді справа чи зліва сидять чоловічки що причетні до цього. Видобуток ведеться уже більше 15 років, хто не знає. І всі знають хто "кришує"...це...а там мільйони доларів в МІСЯЦЬ...тільки розмови і все...на цьому кінець.

Молодець Володя може хоч він добьется справедливостіhttp://from-ua.com/obzor-pressi/344890-burshtinova-lihomanka-abo-yak-kas... і зразу дивно ось як реагує СБУ це свіжа інформаціяhttp://news.liga.net/news/politics/5984032-nalivaychenko_poobeshchal_ras...

Брєд. Яка нах... записка... Ці розкладди може знати тільки людина причетна до видобутку. І я вже бачу як такі люди біжать до Парасюка і передають записки... Само написало щоб попіаритися... Клоун... Краще б у ВР за закони голосував...

ХА, і Губер є, Чугуннікову значить теж припадає, не хіла така доля - 12370 у.е

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.