У Рівному покажуть "Запеклих ворогів"

28 червня об 11:00 годині у Рівненському театрі ляльок відбудеться прем’єра вистави для дітей віком від трьох років «Запеклі вороги», за п’єсою естонського письменника Уно Лейеса.

Над постановкою вистави працює режисер Олександр Іноземцев та головний художник театру Ніна Ольховик.

Як повідомили з прес-служби театру, вистава інтерактивна – головні персонажі спілкуватимуться із глядачами, які таким чином стануть безпосередніми учасниками дійства і допомагатимуть їм підказками.

- Вистава про безглузду ворожнечу, через яку страждають і дорослі, і діти, і руйнується все до чого вони причетні. Події, які відбуваються із головними героями вчать знаходити порозуміння, допомагати іншим, а отже знайти гармонію і любов у цьому світі, - розповів режисер-постановник вистави Олександр Іноземцев.

У постановці задіяні усі молоді актори театру. Вони, за словами Олександра Іноземцева, у виставі «Запеклі вороги» розкриють усі свої таланти та вміння. Тож на сцені ви побачите гру Андрія Окладова, Дарії Поліщук, Ігоря Сторожука, Світлани Хоменчук та Євгена Шевчука.

Олександр Іноземцев вже поставив у Рівненському театрі ляльок вистави: «Веселі пригоди на лісовій галявині», «Жирафочка та Носоріг», «Котигорошко», «Лісова пісня». Нагадаємо, що у 2009 році на Міжнародному фестивалі театрів ляльок «Подільська лялька» наш театр отримав Гран-прі саме за виставу «Лісова пісня». А цьогоріч на цьому ж фестивалі колектив здобув нагороду у номінації «Кращий акторський ансамбль» за виставу «Попелюшка».

Нагадаємо, нещодавно  Рівненському театрі ляльок відбулась прем’єра вистави «Хто приносить щастя?».

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.