На Рівненщині ухвалили перспективний план об'єднання громад

На сесії Рівненської облради ухвалено перспективний план об’єднання громад. За це рішення проголосували 64 депутати із 66 присутніх. Щоправда рішення ухвалили з умовою, що цей план має пройти широке обговорення з громадами області і після цього уже із внесеними змінами його знову буде розглядати сесія облради.
Керівник апарату Рівненської облдержадміністрації Олександр Корнійчук на початку обговорення цього питання наголосив, що ухваленим рішенням депутати обласної ради затверджують лише проект перспективного плану. Тож після цього цілком можливі його  зміни та доповнення.
«Вже зараз до нас звернулися громади Дубенського, Дубровицького та декількох інших районів з тим, щоб внести зміни до плану, який ми сьогодні розглядаємо. Але вони звернулися вже після того, як дане рішення розглянули профільні комісії. Тож для того, щоб не затягувати час із ухваленням перспективного плану, ми готові на наступній сесії внести зміни до цього рішення», - зазначив Олександр Корнійчук.
Керівник апарату пояснив, що ухвалення перспективного плану саме на сесії, що відбулася, необхідне для того, аби Кабінет Міністрів України виділив Рівненщині 110 мільйонів гривень з Фонду регіонального розвитку. Ці кошти адміністрація планує витратити на реконструкцію та ремонти шкіл, дитсадків та лікарень практично в кожному районі області.
«Умовою виділення грошей з Фонду регіонального розвитку для нашої області є затвердження перспективного плану об'єднання громад. В деяких областях ці плани не були затвердженні і відповідно сьогодні постає питання про відмову з боку Кабміну у виділенні грошей для них», - наголосив Олександр Корнійчук.
Тож після обговорення депутати більшістю голосів таки підтримали рішення та ухвалили перспективний план об'єднання громад. Щоправда з обмовкою, що усі пропозиції районів щодо змін у плані будуть систематизовані облдержадміністрацією та винесені на наступну сесію облради для їх внесення в затверджений план.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.