Радник голови Рівненської ОДА розкритикував Дмитра Якимця

У групi "Економiка" "Дорожньої карти реформ Рівного"  експерти розглянули i так звану "додаткову пропозицiю" вiд Дмитра Якимця стосовно будiвництва електрозарядноi станцii електромобiлiв.
- Мене дуже радує додаткова увага до нашої групи i пропозицiя на перший погляд сучасна та необхiдна. АЛЕ насправдi, я рахую, що це не бiльше нiж передвиборчий популiзм перед мерськими виборами i не хотiлося б обезцiнювати роботу небайдужих та активних людей в групах на благо Рiвненської громади та домiшувати сюди полiтику, - розповів у Facebook радник голови ОДА Олексій Муляренко.  -  Але вiдповiдь безумовно даю, навiть з фото, бо ви звернулись за адресою де в цiй темi розумiються! На сьогоднiшнiй день швидкi зарядки для електромобiлей встановлює бiзнес за свiй рахунок для отримання додаткових конкурентних переваг ( наприклад мережа АЗС "ОККО")! Основна мета людей якi пропагують та розвивають електротранспорт в Украiнi - це в першу чергу розгалужена мережа в рiзних напрямках, щоб можна було подорожуючи дозаправитись, якщо Ви знаходитесь на мicцi, то без питань заряджаєтесь уночi штатною зарядкою вдома.
В рамках популяризацii електромобiлiв компанiя "Tesla" планує почати встановлювати швидкозаправнi cтанцii за свiй рахунок i наше мicто в цих планах є, завдячуючи географiї розташування!
До речі заправки для власникiв авто безкоштовнi i взагалi електроавто, закрема "TESLA"- це круто!
P.S. Наскiльки я розумiю мicька влада також, ще ранiше, заявляла про встановлення мунiципальної зарядки (ок).

Ключові слова: 

Коментарі

100 % правда, то зветься мала зелена тварючка, яка душить постійно і цим йолупам не дає спокійно жити та спати. Засуньте свою жабу глибоко в ж...пу, бо задушить до смерті

Які 500 тис у.о. на хату Хомка??? ти ту хату бачив? Мабуть сам в подвалі живеш і навіть не знаєш скільки житло коштує. ))))) Та хата максимум 100 тис коштує, а скоріше навіть 80 тис. у.о. І то ще було по старому курсу. У мене самого хата недалеко, і значно більша і землі більше. І мені моя обійшлася у 120 тис. у.о. так шо знаю що кажу. Як ви, ніщеброди, уже забембали. Не можете навіть на общагу заробити і чуже добро вам очі муляє.

слухай,самовпевнена скоти...ка, тут мало хто розуміє про що ти тут несеш. а от де твій патрон взяв такі бабки на свій піар, цікаво багатьом

Давайте не будемо підіймати волну. Ми всі знаемо! Хто і на чому заробляв! Та які брав бабки за землю ! Якщо ні. Тоді тримайтесь! Або ви - закінчили бруд виливати! Або? Тримайтесь. Ви всі знаете про що я кажу. Успіхів! Обіймаю! Браття!

Ох Каштан бореться))) За статки? А може в нього спитаемо ? Пан Каштан? Звідки гроші? Чи він сховався за хух та хомой? Може більше надати інформації? Не думав! ?

успішних дій на користь Рівнян" втюхав в свою піаркомпанію понад 15 000 000 грн - нївні він вже затратив біля 30 млн. грн! І це початок! бійтесь лузери))))

Ще раз питання? Звідки у Хомка будинок за 500 тисяч у.е? Заробив? На чому? Та друге питання? Звідки у Хохльова (хлопа з Острога) побудований отель Швейцарія? Та гроші на сайт! Скажіть журналісти? Може хай вони свої деклараціі подадуть!? А якщо ні? То тримайтесь! Злодюгі та вори!

Дима, где будешь бабло брать, чтобы янтарным папикам вернуть. Счетчик то тикает, очко то не резиновое у тебя.

Якимець хоче роздать Рівнянам))) Що ви таке несете, та він за 2 роки "успішних дій на користь Рівнян" втюхав в свою піаркомпанію понад 15 000 000 грн (медіа, борди, телебачення, виборчий штаб, піарменеджери)

От як Вася вам кажу! Якімець на бурштинових копанках заробив 800 мільонів у.е.! Тепер хоче це все роздати Рівнянам! Або вложити в місто яке грабуе Хомко-хухльов! Обаровці це ваше озеро? Хумко це твій будинок? За які статки дидюган?

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.