У центрі Рівного обмежать роботу магазину "Бахус"

Роботу магазину "Бахус", що у центрі Рівного, обмежать до 22 години у зв’язку з численними наріканнями на роботу магазину «Бахус», продаж алкогольних напоїв у якому в нічний час, що призводить до конфліктів, бійок та інших негативних наслідків. Доручення відповідній комісії розглянути цю ситуацію і обмежити торгівлю в «Бахусі»до 22:00 години вечора  дав міський голова Рівного Володимир Хомко.

Про це повідомили у прес-службі міської ради.

Ключові слова: 

Коментарі

ВІд Ювілейного : Не закривайте будь-ласка магазин "Літа" !!! Нам, всім жителям району такий графік роботи цієх торгової точки дуже зручний. А алкоголь після 22 там і так не продають. Азотовці всі їдучи на роботу мають куди зайти по хліб та каву. Тільки нехай би там була ще аптека цілодобова. І всі товари першої необхідності жителям району доступні в будь-який час. А то по молоко дитині чи суміш небуло б куди бігти. В житті ж різне буває.

А в Канаді, а в Швеції...там це питання давно вирішено на державному рівні. А в Рівному посадовці "побороли" аж цілий бахус методом позбавлення дозволу на торгівлю, який самі ж і видали. Ну тепер спатиму спокійно...

Ой, підприємці, я зараз заплачу. Тільки не від того, що вас обмежать у часі, а від того, що Україна займає перше місце в Європі з дитячого алкоголізму, на полігонах від алкоголю помирають призовники, маса самогубств та злочинів в стані алкогольного сп"яніння. Тут всій українській владі на сполох треба бити, а не панькатися з "круглодовими" торговцями. В Канаді, до слова, алкоголь у вихідні дні взагалі заборонено продавати. В Швеції у великих містах алкоголь продається лише на околиці в окремо контрольованих точках. А тут при всіх бідах:"Гуляй, Вася!!!". Та що там? це Путін винуватий.

Замість того, щоб заставити міліцію виконувати свої обов’язки по наведенню порядку у центрі міста, патрулювати вулиці у нічний час для безпеки громадян, попереджуючи злочинність, керівництво міліції з подачі міського голови влаштовує показову розправу над підприємцями, які працюють на основі виданих дозволів і ліцензій із запрошенням преси і телебачення . І все для того, щоб зробити собі піар перед виборами і приховати від громадян свою бездіяльність та нездатність навести порядок у місті , переклавши проблеми з «хворої голови на здорову», використовуючи при цьому «вразливі» епітети «кривавий» Бахус та інші. В унісон їм підспівують посадовці, які при одній владі видають дозволи, а при іншій відбирають. Чи не правильніше буде заставити міліцію виконувати свої обов’язки по наведенню порядку у центрі міста, а також замість того, щоб відбирати дозволи на торгівлю у підприємців, позбавити посад тих посадовців, які їх раніше видавали? Підприємці для даних структур і при будь-якій владі завжди були найменш захищеною і найбільш зручною категорією громадян, щоб зробити з них «цапа відбивайла». Підприємці міста налаштовані на те , щоб захисти свою честь, гідність і право на чесну працю.

О клас , ще Сільпо на автовокзалі залишиться!
Доречі це проблема, в місті немає нормального супермаркету цілодобового!
Я живу на Боярці, в нас останній магазин в 22.00 закривається, а потім що хочеш те й роби.
А стосовно Бахусу, те що його закривати раінеш від того кращене стане, почнуть пити в іншому місці!
Просто потрібно посилити патрулювання ппс вночі , і все буде добре) а то страждають неп*ющі та неконфліктні люди )

Супер просто. Давайте всі цілодобові магазини закриємо, а що?
Простіше було б обмежити продаж алкоголю після 22, як і скрізь, аніж закривати бахус чи літу після 22. Чим ці магазини такі особливі що продають вночі алкоголь?
А повністю закривати це не вихід, бо багато людей просто купують продукти чи товари в нічний час, і їхати геть до Вопака на 12 школі вночі і по грошах і по часу не прикольно.

І ще кафе джем зі спиртним до 2 ночі в 5 метрах від житлового будинку до 22 години графік зробити

Підтримую, давно вде пора було таке зробити, зверніть увагу ще на літу (ювілейний)

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.