Рівняни побачать "Ірода" восени

15 червня у Рівненському облмуздрамтеатрі планувались гастролі Львівського театру імені Лесі Українки. Львів'яни планували представити рок-оперу "ІРОД". Однак показ перенесли на 14 вересня. Тому вже восени вистава від найскандальнішого режисера Галичини Олексія Коломійцева розкаже про тиранічного царя Іудеї Ірода, який понад усе на світі прагнув влади… За сценарієм, він врешті-решт убиває навіть тих, кого любить, і божеволіє від самотності. 

Нагадаємо, рок-опера «Ірод» – третя частина трилогії Олексія Коломійцева про жорстокого правителя, зразок глобального світового зла. Перша частина – живе кіно «Вівісекція» – постановка-перформенс про щоденне зло. А також означення актуальної для України трагічної ситуації в особі ідеологічного диктатора-вбивці, президента РФ Володимира Путіна.

Друга частина – «Антиформалістиний райок або Сталін був, Сталін є, Сталін буде?» Дмитра Шостаковича. Постановка про європейського диктатора середини минулого століття – Йосифа Сталіна, який вписав своє ім’я кривавими літерами в історію не однієї країни. Крик душі про віру, надію та глобальне знищення схожих до Сталіна душевно хворих ідеологів-диктаторів.

Проект трилогії створений із метою розбудити суспільство з інертного стану задоволення ситуацією у світі та закликає до боротьби свідомості. Бажаючі потрапити на виставу можуть звертатися за телефоном: 22-21-06, 63-34-47, 067-328-15-15 або 099-193-60-62.

Тим часом квитки, які рівняни вже придбали на рок-оперу, залишаються дійсними.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.