У Рівному страйкують працівники "БТІ"

Сьогодні у Рівненському обласному бюро технічної інвентаризації страйкували працівники. Причиною слугувало продовження контракту з начальником підприємства Юрієм Собчуком. 

Колектив переконує, що  коли на підприємстві проводилось таємне голосування, то в ньому переміг зовсім інший кандидат - Сергій Довмат.   Також працівники зазначають, що на базі  їх приватного підприємства  створена приватна фірма "Легіон Експерт", яка забирає замовлення, що надходять у БТІ, а також користується архівом підприємства.  Спочатку директор заперечував існування фірми, проте згодом визнав, що така існує, та пообіцяв її ліквідувати до цієї середи.

Крім того, працівники скаржаться на невиплату заробітньої плати та велику заборгованість підприємства.

- Це не правда, що приватній фірмі віддаються замовлення.  Заборгованість із заробітної плати є, але ми намагаємося це виправити. Те, що люди вийшли на мітинг, - їх право, звільняти за це ніхто не буде, - прокоментував подію директор підприємства Юрій Собчук.

Коментарі

Ото лизнула!
ХТО його знає як хорошу і порядну людину??? Як же все таки низько ви думаєте про нас - рабів - роби й мовчи. Не подобається - іди - знайдемо на твоє місце іншого. Я працюю понад 20 років на цьому підприємстві і ти, підлиза, мені ще вказуватимеш? Ми свою думку про кращого керівника вже висловили і не раз - нам не потрібна людина зі сторони, яка не розбирається взагалі ні в структурі підприємства ні в його роботі. Не в праві займати цю посаду корупціонер!

І як же це вас, Кременчужанина, сюди занесло? Поради даєте приємним працівникам? На то вони й приємні що роблять свою роботу. Добре роблять. От лишень не отримують за це свою зарплату, їх називають рабами, бидлом, у них відбирають роботу, їх дурять, депутати чхали на їхню думку - для піару зробили колективні таємні вибори а рішення прийняли - таке як прийняли. Директор - корупціонер і брехло - які з ним компроміси можна знайти? Він же на камеру нагло бреше. Чи може і справді поступитись щоб Вам особисто відлягло і "затупити" загострену ситуацію? Ярослав Марянович - порадьте як нам "правильно" поступити?

Перші 2 повідомлення правда все інше це писали люди Собчука. БІЛЬШІСТЬ колективу проти даного індивідуума но депутати обласної ради вирішили по іншому(всі ті хто проголосував "за" в обласній раді, це щоб Ви всі знали "бувші" регіонали як і сам Собчук Ю.А.)

А я Вам поясню - за цІм справді стоять меркантильні інтереси. І Ви (людина собчука), вочевидь не маєте заборгованості по зарплаті а працюєте тут з того часу як ВІН узяв вас на роботу. А сюди приписуєте заради того аби в задок йому лизнути. Хто страйкує? Люди які працюють тут з того часу коли ще ні Собчука, ні попередників його не було - це люди - трудяги - вони бачили різних директорів і раз допекло - значить таки допекло бо нема терпимішої людині як Українець. А Ви, шановний, підлабузник і коли ми таки скинемо цю наволоч і все місто дізнається про його справжнє нутро (та, зрештою всі вже і так добре його знають) - так ви першим втечете бо не місце вам у цьому колективі. Багатьох уже нема серед нас. Хтось не дожив, когось витиснули і вони пішли або на іншу роботу або до конкурентів але дух колективу у нас живе. Об коліно - не можна - не вийде. Ми доведемо справу до кінця. Ми оберемо того директора якого достойні а не якого навяжуть депутати за відкати. Слава україні!

Відверто здивований цією ситуацією, таке відчуття,що за цім стоять чиїсь меркантильні інтереси. Я працюю в цьому підприємстві не один рік, все було добре всім і вся, тільки в останній місяць контракту директора Собчука, дехто,хто напряму працює з іншим кандидатом в директора, а саме фінансовий інтерес, доречі на підприємстві про це знають, почав бунтувати і різко змінили свої погляди,і почали каламутити воду. Всі знають чого хочуть ці страйкарі і в чому тут інтерес, а Собчук це просто перешкода на їхньому шляху, то і вся проблема, просто дехто не хоче щоб обласне БТІ існувало, конкурент, і деЯкі працівники просто не розуміють що ними маніпулюють в чужих інтересах, люди на цю чорну компанію потратили шалені гроші, і на превеликий жаль люди цього не розуміють, що ними просто грають і використовують

Цікава ситуація. Я був замовником бюро в різні роки (то дачу оформляв, то батьківський будинок, свій будинок) Було по різному, але люди добрі в остані два роки, що я був замовлення виконують вчасно, працівники приємні. Зараз страйкують зарплату не платять, а як директор заплатить коли ви страйкуєте. Потрібно шукати компроміси. В бюро є майбутнє дисципліна є спеціалісти є. Заборгованість по зарплаті є натеперішній час , у всіх комунальних підприємствах. Люди не загострюйте і так важку ситуацію.

Собчук - директор від Бога. Його знають в області як хорошу і порядну людину. А те, що він не подобаеться 10 працівникам, то нехай шукають собі кращого керівника... Людей зараз без роботи досить багато і місця їхні вакантними не будуть...

Злодій він в комун управлінні крав Хомко вигнав за два роки останні для дітей хати побудував в царському селі

Допоможи вам Бог люди вигнати його тільки працівники ДП Бурштин України теж страйкували а вишло навпаки всіх хто проти жеребецького звільнили от так

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.