У рівненському парку «Хімік» розважалися вандали

Вчора вранці працівники, які прибирають у парку «Хімік», були пригнічені картиною того, що вночі наробили вандали. Про це розповідає в "Facebook" рівнянин Сергій Снісаренко. Чоловік у своєму дописі окрім світлин із ознаками вандалізму розмістив і коментар  директора підприємства «Рівне Дім Сервіс», яке наразі обслуговує парк «Хімік».

– Хтось виламав у парку відразу два прольоти огорожі на дитячому майданчику: один шматок паркану вкрали, а другий – ледь тримався. Ще перекинули важелезні футбольні ворота, з смітничок викинули сміття. Виходить, що комусь порядок в парку спати не дає. Назвати цих вандалів людьми у мене не виходить. Та що робити з ними, теж не знаю, – зазначив обурений директор підприємства «Рівне Дім Сервіс», яке наразі обслуговує парк «Хімік», Микола Ніколайчук.

"А справді, що робити? Якщо б міліція ще по-гарячому знайшла, хто здав до металобрухту шматок паркану, вкрадений у парку, то був би толк: злочинців можна було б притягнути до відповідальності. А так удень у парку ще бувають патрулі, вночі ж, як бачимо, ніхто й не дивиться за парком", - розмірковує автор допису.

Ключові слова: 

Коментарі

А ви впевнені, що це не гроза?

треба ставити камери спостереження

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.