Сьогодні у Києві вирішать, коли рівненський "Верес" вийде на поле

Сьогодні у Києві відбудеться останнє засідання атестаційного комітету ФФУ. На ньому, як інформує "ВСЕ про СПОРТ", буде вирішено, чи отримає рівненський "Верес" право на участь у Другій лізі Чемпіонату України з футболу цього сезону.

Про це стало відомо під час засідання Наглядової ради ФК "Верес", яке відбулося вчора, 15 червня.

Важливим аргументом для ФФУ, за словами екс-гравця "Вереса", члена Наглядової ради клубу Богдана Самардака, є фінансове підґрунтя. Якби на рахунку ФК "Верес" було кілька мільйонів, то це могло б швидше переконати чиновників ФФУ прийняти позитивне рішення. Проте багато факторів говорять на користь клубу. Це не лише унікальність проекту ФК "Верес" як народної команди, а й підтримка, яка постійно зростає, вирішення питання зі стадіоном (щоб розпочати виступи, потрібен лише косметичний ремонт "Авангарду"), набір команди (25 червня – початок тренувальних зборів), допомога формою та амуніцією (її надасть фірма Joma), медичним обслуговуванням гравців (проводитиме безкоштовно мед центр "Експерт"), пальним (надасть фірма "Олас") та з іншими аспектами функціонування клубу.

За словами голови Рівненської обласної федерації футболу Олексія Хахльова, у ФФУ поки що не вирішили, чи надати ФК "Верес" атестат професійного клубу. Він зазначив, що такою історією можуть бути листи від представників місцевої влади, в яких висловлюється підтримка у функціонуванні футбольного клубу. І як стало відомо "ВСЕ про СПОРТ", листи підтримки вдалося отримати як від представників місцевої влади, так і від деяких народних депутатів.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.