У Рівному може відкритися «Інститут серця»

У лютому цього року лікарі Інституту серця МОЗ України побували у Рівному. Вони два дні приймали кардіохворих на базі діагностичного центру ім.В.Поліщука. У результаті надійшло звернення до голови Рівненської облради Михайла Кириллова із пропозицією відкрити рівненську філію інституту.

Ініціатором виступив гендиректор державної медичної установи «Інститут серця МРЗ України» Борис Тодуров. Свою пропозицію він аргументує масштабністю та соціальною значущістю проблеми і переконує, що реалізація цього задуму сприятиме розвитку кардіології та кардіохірургії на Рівненщині.

- Мова ведеться про відкриття Рівненської філії на базі обласного клінічного лікувально-діагностичного центру ім.В.Поліщука, - розповідає Михайло Кириллов, - потреба у відкритті кардіоцентру на Рівненщині найперше продиктована величезною кількістю людей, які страждають на серцево-судинні захворювання. Лише в діагностичному центрі реєстр хворих налічує більше шести тисяч осіб. Я підтримую ініціативу Бориса Тодурова, відтак перед керівництвом закладу поставлене завдання до кінця червня надати пропозиції щодо відкриття філії, - розповів Михайло Кириллов.

До слова, в Україні смертність від серцево-судинних захворювань займає перше місце у структурі загальної та становить 67%.

Про це повідомили у прес-службі облради.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.