На рівнян полюють "податкові" шахраї

Державна податкова інспекція Рівного застерігає жителів обласного центру про шахрайські дії невідомих осіб, які вимагають гроші у підприємців, видаючи себе за податківців. Зокрема, з телефонного номеру (099) 280 72 79 шахраї телефонують підприємцям, представляючись керівництвом податкової інспекції і вимагають гроші для «вирішення питань з перевіркою».

Податківці Рівного наголошують, що на сьогодні діє мораторій стосовно проведення перевірок суб’єктів господарювання. Перевірки підприємств, установ та організацій, фізичних осіб - підприємців з обсягом доходу до 20 мільйонів гривень за попередній календарний рік здійснюються виключно з дозволу Кабінету Міністрів України, за заявкою суб'єкта господарювання щодо його перевірки, згідно з рішенням суду або згідно з вимогами Кримінального процесуального кодексу України.

Відтак, у разі отримання інформації щодо таких шахрайських дій, податківці просятьтерміново повідомляти відділ власної безпеки при ГУ ДФС у Рівненській області за телефонами: 692-607, 692-588, 692-575, або за адресою: місто Рівне, вул.Відінська, 12 чи телефонувати за номером 102.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.