З центру Рівного просять забрати "стихійний" пам'ятник Небесній сотні

Родичі загиблих під час Майдану в Києві рівнян просять міську владу забрати з майдану Незалежності в обласному центрі портрети "Небесної сотні" та вінки біля них. Сьогодні рішення "Про затвердження звернення Рівненської міськради до представників громадськості та політичних партій у зв'язку зі зверненням родини Героїв Небесної сотні".

Заяву з цього приводу до міської ради надіслали рідні загиблих. На їх думку, нині неестетичний вигляд цього стихійного пам'ятника принижує пам'ять про загиблих. Тому і просять забрати портрети і вінки, що розміщені на майдані Незалежності поблизу пам'ятника Т. Шевченку.

Як повідомив секретар Рівненської міськради Андрій Грещук, родичі загиблих просять міьку раду облаштувати належне місце у пам'ять про загиблих Героїв.

- Тому ми звертаємося до громадськості та представників політичних партій, щоб вирішити питання щодо облаштування гідного меморіалу "Небесній сотні". Вже є напрацювання і будемо вирішувати спільно з громадськістю, де його можна розмістити, - зазначив Андрій Грещук.

Члени земельної комісії міськради підтримали звернення. Відтак, вже завтра рішення щодо цього під час засідання сесії прийматимуть депутати Рівненської міськради. 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.