Пільговики Дубна у пасажирському транспорті їздитимуть без обмежень

Органами прокуратури Рівненської області вжито заходів представницького характеру щодо поновлення права пільгової категорії громадян у м. Дубно на безкоштовний проїзд у пасажирському транспорті.

Зокрема, за позовом Дубенського міжрайонного прокурора Рівненський окружний адміністративний суд визнав незаконним та скасував рішення виконавчого комітету Дубенської міської ради в частині встановлення з березня 2015 року часових обмежень та плати за проїзд у міському пасажирському транспорті для пільгових категорій громадян.

Так, для громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, ветеранів війни, пенсіонерів, військовослужбовців та членів їх сімей встановлювався з 9 по 17 год. тариф на перевезення на міських та приміських маршрутах у розмірі 1 грн. Крім того, як встановлено під час судового розгляду справи, в інший проміжок часу з пасажирів даної категорії перевізниками стягувалася плата у розмірі 3 грн.

Однак, працівники прокуратури Рівненської області, які забезпечували розгляд справи у суді, довели, що такі дії є порушенням вимог Конституції та низки Законів України, якими передбачено пільгове право громадян на безкоштовне перевезення на автобусних маршрутах загального користування без обмежень.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури Рівненської області. 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.