Коваленко: "Рівнеазот" зупинили вимушено через нестачу газу

Не допустити зупинки підприємства "Рівнеазот" просять  депутати міськради. Звернення, адресоване соратникам Арсенія Яценюка, - від "Народного фронту" - голови облради Михайла Кириллова, нардепа Юрія Вознюка та екс-кандидата в нардепи Дмитра Якимця. Підготував його на розгляд сесії Рівнеради депутат Олександр Лащук. Та депутати не підтримали.

Натомість міський голова Володимир Хомко запропонував підготувати до кінця сесії звернення до керівництва країни з вимогою не допустити зупинки підприємства. Швидше за все, його приймуть вже на другому пленарному засіданні.

Мер Рівного Володимир Хомко заявив, що "Рівнеазот" - дуже важливе підприємство для міста, тож міська влада докладе всіх зусиль, аби завод не зупинився.

- Хай там що, Фірташ нас не цікавить, а цікавить "Рівнеазот", і в будь-якій європейській країні якщо таке  підприємство зупинилося б, то уряд пішов би у відставку. Тому ми маємо вимагати від керівництва країни зробити все, щоб "Рівнеазот" працював. Хай націоналізовують підприємство, роблять, що хочуть, але завод має працювати, - вважає Володимир Хомко.

У свою чергу, головний інженер "Рівнеазот" і депутат міськради Володимир Коваленко зазначив, що інформація, яку публікують у пресі, не зовсім відповідє дійсності, бо всі кажуть, що це власники зупинили роботу підприємства.

- Нині ми отримали газ по 248 доларів, а наступний нам пропонують за 395 доларів. Також є попередження від газовиків про припинення газопостачання і пропозиція самостійно зупинити газопостачання, інакше його припинили б постачати. Це було 24 травня, а вже 25 травня почали знижувати тиск, і тому в нас не було виходу, крім як зупинити роботу підприємства, - пояснив Володимир Коваленко.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Хай там що, Фірташ нас не цікавить, а цікавить "Рівнеазот", і в будь-якій європейській країні якщо таке підприємство зупинилося б, то уряд пішов би у відставку. Тому ми маємо вимагати від керівництва країни зробити все, щоб "Рівнеазот" працював. Хай націоналізовують підприємство, роблять, що хочуть, але завод має працювати, - вважає Володимир Хомко.

У свою чергу, головний інженер "Рівнеазот" і депутат міськради Володимир Коваленко зазначив, що інформація, яку публікують у пресі, не зовсім відповідє дійсності, бо всі кажуть, що це власники зупинили роботу підприємства.Також є попередження від газовиків про припинення газопостачання і пропозиція самостійно зупинити газопостачання, інакше його припинили б постачати. Це було 24 травня, а вже 25 травня почали знижувати тиск, і тому в нас не було виходу, крім як зупинити роботу підприємства, - пояснив Володимир Коваленко!
Висновки. Своїми заявами не пан Хумко підтримує не країну що бореться а підтримує - Хфірташа олігарха? Що обікрав країну та був посібником Януковича? Пан не мер ви ще раз показали свое лице - як дідюган що був проти майдану гідності і вам нема прощення за свої бізнесові откати ! Скільки Рівнеазот має землі - а скільки платив аренду для района! Районна влада підіймала це питання! Та ви що сказали? Не чіпайте їх хлопці!! звісно! Перекат - не рахуемо!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.