Рівненський футбольний клуб "Верес" гратиме в другій лізі вже в цьому сезоні

Виконком ФФУ підтримав рішення дозволити рівненському футбольному клубу "Верес" брати участь у Другій професійній футбольній лізі сезону 2015-2016 років. Про це повідомляє інтернет-сайт "ВСЕ про СПОРТ".

Голова Рівненської обласної федерації футболу Олексій Хахльов, який був присутній на засіданні виконкому, повідомив, що рішення було прийнято одноголосно.

- Зізнаюсь чесно - хвилювався, але вірив у наш успіх, - розповів Олексій Хахльов. - Ми просто не маємо права на поразку. Рівненський футбольний клуб "Верес" буде грати у професійній лізі. Великий футбол повертається на Рівненщину! І найголовніше, що він повертається, як народний футбольний клуб. Для тих, хто сумнівається в успіху "Вереса", сьогоднішня подія - це ще один аргумент, щоб долучитись до клубу. А для скептиків ще один доказ того, що вони помиляються, і немає нічого неможливого, коли є мрія і вперте бажання втілити її у життя.

Нагадаємо, що стартує клуб у Другій лізі наприкінці липня цього року. 

Ключові слова: 

Коментарі

хух - когда нюхал последний раз???? Высер юща и брат чугуна по помпах?????

порішайте свої справи з Хальовим. А то вже замахали своїми висерами в коментах.

Зізнаюсь чесно - хвилювався, але вірив у наш успіх, - розповів Олексій Хахльов. - Ми просто не маємо права на поразку. Рівненський футбольний клуб "Верес" буде грати у професійній лізі. Великий футбол повертається на Рівненщину! - Сказав хухльов. Та поїхав до швуйцаріі збудованної на гроші? Які не може підтвердити. Або вкрав в нас з вами! Або тесть ющ відмивае! Питання? Не Думав?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.