Рівняни можуть купити квартиру за 50 гривень

В акції розігрується право отримання квартири, площею 41 кв.м всього за 50,00 гривень лише у Рівному, лише в «Шоколаді»! Реальна вартість такої квартири становить 323 900 гривень (вартість одного кв. м = 7900,00 грн.). Чому б не «спіймати удачу за хвіст»?

 

Участь в акції можуть взяти усі повнолітні особи, які внесли кошти у розмірі 50,00 гривень на рахунок 26009054713833 (ПАТ КБ "Приват Банк", отримувач коштів Сегень Марія Олександрівна), що підтверджується квитанцією, яку особа зберігає до завершення акції. 

Після цього учасник розіграшу повинен здійснити не менше одного поширення інформації про акцію «квартира за 50,00 гривень» в соціальних мережах (facebook, vk). 

Кожного дня о 18- 00 на сторінках «Шоколаду»:  vk.com/chocolatedimfacebook.com/chocolatedim

 адміністратор оприлюднюватиме список осіб, які внесли 50,00 гривень та зробили посилання в соціальних мережах.

Кожен учасник може взяти участь в акції «квартира за 50,00 гривень» безкінечну кількість разів, що прямо пропорційно збільшує вірогідність перемоги в ній.

Інформація про переможця та час проведення розіграшу квартири публічно буде оголошено на сайті vk.com/chocolatedim та facebook.com/chocolatedim.

Переможець визначатиметься незалежною вибіркою за допомогою додатку Random, коли сума усіх коштів на рахунку складе вартість квартири.

Тобто необхідна кількість людей для старту акції – 6478 чоловік.

У випадку, якщо не буде внесена необхідна сума вартості квартири, акція не стартує, усі отримані кошти будуть повернені учасникам, за умови наявності квитанції.

Внесенням 50,00 гривень на рахунок ФОП Сегень М.О., особа погоджується та приймає умови акції «квартира за 50,00 гривень».

До уваги учасників акції: загальна площа квартири, яка розігрується є проектною, «збудовані» квадратні метри можуть відрізнятися. В такому випадку переможець акції додатково несе грошові зобов’язання щодо оплати різниці надлишково побудованих квадратних метрів та щодо оплати вартості оформлення права власності на квартиру (розмір реєстраційного збору). Детальніше ознайомитися з умовами договору про сплату пайових внесків Ви можете перейшовши за посиланням: http://vk.com/docs?oid=-83415158. 

Акцію започатковано та організовано її проведення ФОП Сегень М.О.

Умови участі

1. Внесення коштів у розмірі 50,00 гривень (+ комісія банку) на рахунок 26009054713833 (ПАТ КБ "Приват Банк", отримувач коштів Сегень Марія Олександрівна), що підтверджується квитанцією. 
2. Не менше одного поширення інформації про акцію «квартира за 50,00 гривень» в соціальних мережах (facebook, vk).

 

 

на правах реклами