Міністр соціальної політики України дізнався, як працевлаштовуються жителі Рівненщини

Міністр соціальної політики України Павло Розенко та голова Державної служби зайнятості Ярослав Кашуба відвідали Рівненський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, що у селі Олександрія Рівненського району.

Високопосадовці ознайомилися із послугами, що надають на базі Олександрійського навчального відділення Центру. Їм презентували майстер-класи з ковальства, будівництва, художнього оформлення виробів одягового та інтер’єрного призначення.

Як зазначає прес-служба Рівненської ОДА, столичні гості відвідали навчальні класи з токарства, фрезерування, слюсарства, електрозварювання, столярства, автоводіння, фермерської справи, крою та шиття.

- Приємно, що після навчання в центрі майже 90 відсотків людей отримують роботу, - відзначив Павло Розенко. - Це головний критерій та доказ того, що є ефективність в створенні такої структури. Вона допомагає не тільки перенавчати, а й спрямовувати людей різного віку здобути освіту і фах такий, якого потребує сьогодні економіка. Вартим уваги є те, що у Центрі проходять профнавчання демобілізовані та учасники АТО, а також є обмін позитивним досвідом, коли сюди приїжджають вчитися з інших областей.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.