На Рівненщині юнак, який подолав рак, знову потребує допомоги

Рівненські волонтери просять допомогти колишньому пацієнту відділення онкогематології обласної дитячої лікарні Юрі Шупику. Майже шість років тому він лікував лейкоз. Усе пройшло успішно. А тепер у хлопця виявили іншу хворобу. Вона потребує дорогоавртісного лікування. В іншому випадку можливий рецидив онконедуги. 

"Бувають ситуації, коли дуже довго думаєш - просити про допомогу чи ні. Зараз у мене саме така ситуація. Я зважилась написати. Занадто важка фінансова ситуація у цього хлопця. Не знаю, як вони з мамою примудряються жити на жебрацьку пенсію і купувати при цьому дуже дорогий препарат "Глівек" для того, щоб Юра просто жив, - написала у "Фейсбуку" волонтер Мар'яна Рева. - Юра Шупик проходив лікування лейкозу майже шість років тому. Хімію проходив украй важко, адже, окрім лейкозу, у нього з дитинства були напади епілепсії. Лікування пройшло успішно, але у Юри виявили хромосомну поломку - філадельфійську хромосому. А в такому випадку без постійного прийому дорогого препарату "Глівек" у людини рано чи пізно буде рецидив лейкозу. Юра приймає ці ліки вже п'ять років. Аналізи у хлопця хороші. Але "Глівек" потрібно пити довічно. На жаль, хлопець не потрапив у програму розподілу препарату для дорослих пацієнтів, він купує ліки сам з рук у людей, які продають свої залишки. Величезна подяка львів’янці, яка вже кілька разів передавала Юрі "Глівек"!

Хлопець закінчує навчання в комп'ютерній академії "ШАГ" і підробляє - встановлює операційні системи, антивірусні програми, збирає комп'ютери. Хлопець не соромиться і будь-якої іншої роботи. Не дивлячись на те, що у Юри з народження проблеми з правою рукою, він підробляє то вантажником, то помічників у майстрів, які утеплюють квартири. Зовсім скоро Юра отримає диплом системного адміністратора, і сподіваємося, що він зможе знайти собі роботу за фахом. Живуть Юра з мамою дуже скромно, у маленькому сільському будиночку з містом. Мама вже зараз постійно думає, на які гроші опалити будинок взимку, крім того, незрозуміло як відремонтувати прогнилу підлогу.

Хлопцеві потрібна допомога. Ми не просимо гроші на "Глівек" - це страшенно багато. Юрі щодня потрібен препарат "Депакін" від судом. Кілька місяців тому хлопець припинив прийом цих ліків. У нього просто не було грошей, а звернутися до фонду він посоромився. В результаті у Юри вже був напад епілепсії. Ціна упаковки "Депакина хроно" 500 мг №30 - 450 гривень. На місяць хлопцеві потрібно дві упаковки ліків. Якби фонду вдалося купити Депакін для хлопця хоча б на кілька місяців - це було б просто чудово!

Допоможіть!

Координатор Мар'яна Рева 098 45 26 916

Реквізити для надання допомоги:
БФ "Скарбниця Надії"
ЕДРПОУ 37685693
р / р 26009336789200
АТ "УкрСиббанк"
МФО 351005
Призначення платежу - добровільна пожертва для Шупика Юрія

БФ "Скарбниця Надії"
ЕДРПОУ 37685693
р / р 26007054713460
КБ "Приватбанк"
МФО 333391
Призначення платежу - добровільна пожертва для Шупика Юрія".

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.