Рівняни хочуть знову обмежити рух Соборною, а танк просять залишити

Cьогодні у залі засідань міськвиконкому відбулася презентація соціологічного дослідження стосовно ставлення рівнян до руху приватного автотранспорту по вулиці Соборній. Жителів міста запитали, чи він  має бути відкритим, чи обмеженим. Цим займалися студенти та викладачі Міжнародного економіко-гуманітарного університету. Соціологічне дослідження проводили у різних мікрорайонах Рівного серед різновікового  населення.

За словами представників МЕГУ, опитали всього 2 424 рівнянин. 52% респондентів хочуть, щоб рух головною вулицею міста знову обмежили. Підтримав їхню думку і міський голова Володимир Хомко. За його словами, вже за декілька днів стане зрозуміло ,чи стовідсотково у дію ввійдуть такі обмеження, оскільки 30% опитаних рівнян все ж проти. Пояснюють вони це тим, що повертатися до старої схеми з обмеження руху не зовсім логічно, краще придумати якусь альтернативу або ж бмеження ставити на певні години.

В свою чергу, ГО "ОПОРА" запропонувала для міської влади ідеї, які мер міста пообіцяв розглянути. Активісти пропонують змінити розмітки на дорозі та внести корективи у розташування автостоянок.

До слова, соціологи поцікавилися думкою рівнян і стосовно танка, який розташовується біля харчівні "Майдан", що на Соборній. Рівнян запитали, чи хочуть вони демонтувати цю артилерійську установку. Підтримали таку ідею всього 30% з числа усіх опитаних рівнян, однак проти виступила більшість - 59%. На це мер обласного центру Володимир Хомко відповів лаконічно: "Хочуть, щоб там той танк стояв - нехай залишається. Ми його як фарбували щорічно та доглядали, так і будемо робити надалі".

 

Коментарі

щоб не було пробок треба контролювати як паркуються, на ділянці від чорновола до покровського пробок немає хоча машин їде не менше, рух заборонять і знов будуть гаїшники бабло рубати з простих людей, а мажори будуть їздити

Для того щоб небуло заторів на вул. Соборній , краще заборонити парковки. Ато ці "блатата" діснали приклад Театральна площа світлофор, "блатата " кинули машину на самому світлофорі і пішли, а міліціонери стоять і нічого не кажуть !!!!!

Заберуть танк, через місяць побудують бізнес - центр , то як на мене , краще танк .

що за бред з цим танком ?? просто рівняни не проіформовані. Яке має відношення танк 1946 р. виготовлення до звільнення міста ??? Він тут був хіба що для того щоб бандерівців розстрілювати. Танку місце в музеї а не на вулиці міста! У Європі такого мілітаризму немає! Це чисто совкова традиція ну і ще в Північній Кореї! Замість місця смутку і памяті він перетворився на громадську вбиральню! Це просто сором! Знаю що після акпкекскеея почалися би воплі вати, але вата вона завжди буде недовольна. Блін, Хомко через такі рішення падає в моїх очах. Сашко Білий взяв би його за галстука і заставив той кусок заліза в музей перенести.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.