У Рівному довідки з Єдиного реєстру підприємств надають зі змінами

З 15 травня цього року відбулися зміни стосуються щодо видачі інформаційних довідок з Єдиного реєстру підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство

Інформаційна довідка з Єдиного реєстру підприємств - це документ, який надається безоплатно в електронній формі за «он-лайн» запитом юридичної чи фізичної особи про видачу довідки з Єдиного реєстру підприємств стосовно суб'єкта підприємницької діяльності, щодо якого запитується інформація.

Для отримання довідки через офіційний веб-сайт (http://new.minjust.gov.ua/ua) подається електронний запит на отримання скороченої чи повної інформаційної довідки шляхом: сайт Міністерства юстиції України – «Електронні сервіси онлайн» - «Кабінет адміністративних послуг» - «Послуги» - «Отримати інформаційну довідку».

Довідка надається у день подання електронного запиту через офіційний веб-сайт, за випадків наявності технічних підстав, що унеможливлюють роботу веб-сайту.

На офіційному веб-сайті фізичні та юридичні особи за QR-кодом довідки або за її номером, датою та часом надання можуть отримати відомості щодо її формування та надання, повідомляє прес-служба Головного територіального управління юстиції у Рівненській області.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.