У скандальному кафе депутата Рівнеради Бабата зробили добудову і напали на журналіста

Не так давно у Рівному спричинився скандал навколо закладу «Тундир Хаус», що знаходиться поруч старого Автовокзалу. Тоді, нагадаємо, власники закладу намагалися звести додаткову споруду на тротуарі. А зараз там виріс закритий літній майданчик - пише "ЧаРівне.інфо".

Однак рівняни збурилися проти незаконної забудови. І після публікації у мережі Фейсбук, а потім у місцевих ЗМІ, підприємці припинили будівництво, хоча сліди й досі залишилися. Як пише "Четверта" влада" фірма, яка записана на маму депутата Рівнеради від "Батьківщини" Олександра Бабата,  самовільно захопила весь тротуар та за лічені години спорудила там торговий павільйон. Абстолютно незаконно. Фото на Фейсбуці зроблені рівненським журналістом Іваном Марчуком та розголос у пресі змусили депутата розібрати прибудову. 

Читайте також: Земельні сепаратисти-2: депутати Рівнеради дерибанять землю навіть під час війни

Нині власники «Тундир Хаус» на цьому не зупинилися, а побудували поруч літній майданчик. Журналісти порталу «ЧаРівне.інфо» спробували ознайомитися з дозвільними документами на прибудову. Прийшовши до закладу ми поспілкувалися з дівчиною, яка представилася адміністратором й порадила прийти наступного дня. Тоді, мовляв, покажуть усі документи. До слова, дівчина визнала, що та забудова весною була незаконною.

Журналіст порталу «ЧаРівне.інфо» так і зробив. Зайшовши в «Тундир Хаус» й запитавши знову адміністратора, продавець порадила звернутися до чоловіка, який стояв на вході біля авто.

- Доброго дня, я журналіст порталу «ЧаРівне.інфо». Вчора заходив до вас, щоб ознайомитися з дозвільними документами на будівництво літнього майданчику. Сказали прийти сьогодні, - звернувся журналіст.

- Кто ты такой? Ничего я показывать не буду, - сказав чоловік неслов’янської зовнішності.

- Вибачте, але ви ж пам’ятаєте скандал, проти якого повстала громадськість Рівного. Не могли б ви показати дозвіл і на цю забудову? – запитав журналіст.

- У нас всё есть, иди. Ничего показывать не буду, - відповів чоловік.

 

Через кілька хвилин до розмови приєднався ще один чоловік. Очевидно також один із власників. Коли журналіст спробував зафіксувати розмову на камеру, перший чоловік вдарив по ній, ледь не збивши камеру на землю.

Після цього почалися словесні образи на адресу журналіста. Дозвільних документів, звісно, ніхто так і не показав. Тож портал «ЧаРівне.інфо» звертається до правоохоронних органів звернути увагу на цей випадок.

Зі свого боку журналісти направлять запит до працівників міліції та прокуратури з метою перевірити законність забудови біля закладу «Тундир Хаус».

Коментарі

оборзели макаки, с гор спустились и на все тут ложат.
наверно нужно их научить некоторым вещам

"Кому до того діло? Ну добудували, то й що? Хай собі заробляють."-клініко-ідійото:))мо,нехай в тебе на балконі,чи дворі,якщо такий мають збудують свою собачу буду?:))

очевидно,тебе там сильно контузило,що не розумієш простих речей:((погано те,що чуреки ведуть себе майже,як і нинішні пархаті можновладці,як у себе в дома-в гірському аулі.На все потрібно дозвіл,навіть і на собачу буду,що вони добудували.Щодо патріотів-націоналістів..в тих,в кого в голові не вишивата,а мізки давно зрозуміли ,що це не їх справа за жидівське бабло і інтереси перетворюватися в перегній.На рахунок допомоги чорнодупих ЗСУ-так,повідай нам темним,про цю допомогу,і бажано з документальним підтвердженням:))

Кому до того діло? Ну добудували, то й що? Хай собі заробляють. Чи когось жаба чавить? То побудуйте собі і не сходьте піною. Пролетаріат замахав вже. Нічого свого немає а до чужого завжди діло є, так в гавні і помрете. А ще бісить те що словом журналіст прикриваються всюди. Багатьох журналістів треба просто бити так що б другий раз не лізли.

от нехай очільник мість, який зараз так бореться за справедливість і доведе усім, що там законно, а що ні. викличе їх за присутності ЗМІ на зустріч і розбереться. а то вони добудували як самі захотіли- ну знесли - ну подумаєш, набудуємо з іншого боку - як з іншого не дадуть- то зверху набудуємо.і взагалі , хто ходить в той безпрєдєл харчуватисm? і може там медкомісію вони пройшли, і може легально в країну приїхали?нехай покажуть все. люди повинні це знати.

Я не розумію, що тут поганого, в тому даний заклад розширюється?? Чи може в Рівному з"явився конкурент новий?? Вони там, що машини миють чи масло міняють чи кінець в кінців зварювальні роботи проводять??? Чи всеж таки дійсно стали великим конкурентом по продажу лавашу чи смачної кухні?
І ще патріоти націоналісти ... ви окопи вже вирили бліндажі побудували? Чи все ж таки паспорти зробили. Воювавати вони дома зібрались!!! Хтось з вас знає скільки вони домогають ЗСУ. ? В них дома теж була війна з паРашкою.

Мабуть скучили чорножопі за червоним півнем і відрубаними головами своїх братков.
То дочекаються. Не дай бог котрий із них спробує вдарити українця. Не дай бог.

...ще хотілося би відзначити і подякувати за роботу журналістам - які змушені працювати в таких умовах, але попри все йдуть до кінця. Дякую за правду!

..."рівнянин" до них ніколи б "так" не приїхав і нічого схожого, звичайно, не зробив би . Це виключено в принципі. Там всякого роду "комерційно-національні питання" вирішилися би дуже швидко - зіпсованими майном і різного роду і важкості тілесними ушкодженнями. Могли б наприклад просто зарізати - ну що подієш - кавказці ж народ гарячий. А ми добрі і гостинні українці мусимо і далі пожинати плоди своєї "псевдотолерантності" + безкарності нечистих на руку "псевдопатріотів". Кожному своє..... напевне так.

вони взагалі берега попутали - за кермом п'яні їздять , барижать наркотою, наші дівчата всі для них шлюхі. Одним словом не поважають вони людей до яких приїхали ! Я розумію, що в кожній нації є погані і хороші , і дівчата наші не завжди достойно себе ведуть , але з журналістом так розмовляти жодний підприємець собі не дозволить !

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.